Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy

autor: Redakcja » 13 lip 2017, 10:22

Obecnie farby i masy dekoracyjne oferują znacznie więcej możliwości, niż uzyskanie gładkiej, kolorowej płaszczyzny. Polecamy dwa pomysły na... Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy >>
Redakcja

junon
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2010, 13:20
Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy

autor: junon » 13 lip 2017, 10:22

Jedna ściana w pokoju pokryta strukturą ładnie wygląda. W sypialni dobrze sprawdzi się np Velatura o efekcie aksamitu

Janusz5656
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2017, 20:39
Re: Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy

autor: Janusz5656 » 16 lip 2017, 20:20

Super to wygląda a orientuje się ktoś w jakiej kwocie można tak wykończyć pokój ?

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy

autor: e-Rzecznik_Magnat » 31 lip 2017, 21:58

Takich ciekawych pomysłów jest wiele więcej. Wystarczy zajrzeć do oferty Farb MAGNAT. Jest w niej aż 14 różnych struktur – tynków dekoracyjnych i farb strukturalnych. Każda w kilku kolorach, każda daje inny efekt, co pozwala w nieograniczony sposób kształtować wygląd ściany, a przez to całego wnętrza. Imitacja betonu, marmuru, trawertynu, stiuki, glinki weneckie, matowy efekt rozsypanego piasku, czy też połyskliwy od drobinek metalicznych lub perłowy. Do wyboru, do koloru. A to wszystko dostępne za stosunkowo nieduże pieniądze, i łatwe w aplikacji.
[więcej informacji poprzez PW]

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Magnat

radwarro
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 17 paź 2015, 17:38
Re: Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy

autor: radwarro » 19 wrz 2018, 20:56

Ja teraz w pokoju położyłem sobie płytki ręcznie formowane Vandersanden. Przyznam, że wyglądają naprawdę elegancko. Reszta ścian jest wygładzona i pomalowana na biało. Taka kompozycja bardzo mi pasuje.

fistahh
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 18 mar 2015, 21:35
Re: Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy

autor: fistahh » 26 wrz 2018, 9:16

Vandersanden ma bardzo dobre płytki. Jest różne wzornictwo, różny wygląd lica, tak więc można położyć coś bardziej klasycznego, jak i nowocześniejszego. Jednym zdaniem - do wyboru do koloru

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Dwa pomysły na ciekawe wykończenie ściany - efekt kamienia i rosy

autor: faleos » 03 cze 2019, 7:02

A ja mam położone płytki z king klinker i też jest okej. Ściana fajnie udekorowana, samemu płytki można położyć więc to też na plus


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 59 gości

Gotowe projekty domów