Problem z rurami w bloku.

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Carnelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2017, 11:34
Problem z rurami w bloku.

autor: Carnelia » 09 lip 2017, 11:44

Witam,
Mieszkam w bloku i od jakiegoś miesiąca rury od wody strasznie piszczą. Początkowo myślałam, że winna będzie uszczelka, ale wszystkie możliwe krany w mieszkaniu zostały sprawdzone, dopływy do prali, toalety. Co ciekawe piszczenie uaktywnia się samoczynnie, w momencie, kiedy u mnie w ogóle nie jest puszczana woda. Po zakręceniu zaworów od rur z wodą ciepłą i zimną pisk ani się nie zmniejsza, ani tym bardziej nie znika. Co ciekawe, mimo zakręconych zaworów też zaczyna samo piszczeć. Najgorsze jest to, że piszczeć potrafi po kilka godzin dziennie, bez przerwy, z różnym natężeniem, na tyle głośno, że nie da się oglądać telewizji.
Czy ktoś ma pomysł co to może być? Czy problem może leżeć w mojej instalacji, jeśli mam zakręconą wodę (i zawory od rur)? Czy może być to instalacja u sąsiada (mieszkam na trzecim piętrze, blok jest czteropiętrowy) czy może wina leży po stronie rury głównej?

RadekDr
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:12
Re: Problem z rurami w bloku.

autor: RadekDr » 03 lip 2018, 10:16

Dołączam się do pytania ponieważ mam taki sam problem .POMOCY !!!


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów