Słabe ciśnienie ciepłej wody pod prysznicem

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

patryk111112
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2017, 0:00
Słabe ciśnienie ciepłej wody pod prysznicem

autor: patryk111112 » 13 maja 2017, 0:11

Witam. Potrzebuje pomocy. Problem jest taki, że wymieniłem baterie pod prysznicem. Po wymianie powstało słabe ciśnienie ciepłej wody. Ciśnienie w zimnej wodzie jak i we wszystkich kranach(ciepła i zimna) jest ok. Z góry dzięki za pomoc

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Słabe ciśnienie ciepłej wody pod prysznicem

autor: Bolas » 22 maja 2017, 6:20

Jakieś 7lat temu kupiłem chińską baterię ze względów wizualnych. Przepływ przez nią jest taki że nie można normalnie wziąć prysznica. Czekam aż się zepsuje ale skubana nie chce.
Firma Ogólnobudowlana K-BOLBUD Bolesław Wujczyk
Żory - śląskie

Awatar użytkownika
LedPolska
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 376
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:31
Re: Słabe ciśnienie ciepłej wody pod prysznicem

autor: LedPolska » 22 maja 2017, 7:57

Bolas pisze:Jakieś 7lat temu kupiłem chińską baterię ze względów wizualnych. Przepływ przez nią jest taki że nie można normalnie wziąć prysznica. Czekam aż się zepsuje ale skubana nie chce.

To jest jeszcze ciul! U ciebie chociaż coś leci! Ja kiedyś kupiłem chińską głowicę do kranu i co? Woda leciała tylko albo zimna albo gorąca! hahha :lol:
Jak u angoli! Dwa krany by trza było żeby letnią wodą zęby wypłukać. Swoją drogą.. Czemu oni tak kiedyś mieli że były w umywalce dwa krany w narożnikach jeden z ciepłą a drugi z zimną wodą? Nie prościej i taniej jeden samowystarczalny? heh

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Słabe ciśnienie ciepłej wody pod prysznicem

autor: Bolas » 30 maja 2017, 20:38

Byłem w UK na przełomie listopada wierz mi nadal tak mają. Na pytanie czemu odpowiadają zawsze tak było :D
Firma Ogólnobudowlana K-BOLBUD Bolesław Wujczyk

Żory - śląskie

Andrzej1456
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:09
Re: Słabe ciśnienie ciepłej wody pod prysznicem

autor: Andrzej1456 » 07 lip 2017, 8:31

U mnie w domu jest tak, że na parterze wszystko jest super a na piętrze jak ciepła woda leci to spoko, jednak zimna nie chce lecieć. Kiedy odkręcę zimną na maksa to po chwili szoruje tak, że ciepłej nie ma wcale. Coś jest nie tak :D. Musi być coś z ciśnieniem w piecu gazowym. Przynajmniej tak podejrzewam :D. Może warto spróbować wymienić przetwornik różnicy ciśnień o takie coś http://peltron.pl/kategorie_produktow/przetworniki-cisnienia/. Jednak ja się do końca na tym nie znam. Pewnie będę musiał zgłosić się do jakiegoś fachowca. Nie sądzę, że u mnie przyczyną by była bateria.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów