kompaktor, prasa do styropianu

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
kompaktor, prasa do styropianu

autor: JoachimKon » 31 maja 2017, 8:42

Cześć, szukam dobrego producenta pras do styropianu gdzie mogę liczyć na porzadne wykonanie, termin dostawy maszyny i nie utrudniony kontakt, jak to często bywa?

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: seba676 » 05 cze 2017, 11:35

Widzę, że szykuje się dość spora inwestycja, jeżeli chodzi o miejsce gdzie będziesz miał duży wybór pewnych maszyn to sprawdź Bartontech jedno z największych tego typu miejsc. Jednocześnie zapewniają pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nie musisz wiec się obawiać, że coś może pójść nie tak

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: Tomko43 » 12 cze 2017, 7:52

Jak najbardziej zagladaj w tym przypadku do BartonTech to zdecydowanie miejsce gdzie przy zakupie tego typu urządzeń, czy maszyn masz spełnione wszystkie warunki z bardzo dużą ofertą do wyboru. Odpowiednio wykwalifikowana obsluga, która pomoże Ci wybrać to czego potrzebujesz, a także pomoże w serwisie. Za to doceiNam takie firmy, gdzie klient stoi na pierwszym miejscu :)

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: Borysek11 » 19 cze 2017, 6:51

No jeżeli chodzi już o tego typu maszyny to warto na nich zwrocić uwage. Nie słyszłem o firmie która ma wiekszy wybór niż oni. Do tego dobra obsługa i terminowość dostaw oraz serwisu. Ja jestem za :)

piotrwie
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2017, 6:24
Kontaktowanie:
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: piotrwie » 19 cze 2017, 6:59

Na pewno skorzystam z usług,

Kortenik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 7:26
Kontaktowanie:
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: Kortenik » 19 cze 2017, 18:08

No to chyba masz już odpowiedź gdzie szukać odpowiedniej oferty w przypadku gdy ppotrzebujesz tych maszyn. Jak już się zdecydujesz na kogoś to daj znać i pochwal się na jakie maszyny padł wybór. Pozdrawiam :)

Florian542
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2016, 20:24
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: Florian542 » 04 lip 2017, 7:56

No ja się jeszcze rok temu na prawdę sporo naszukaelm, aby znaleźć odpowiednie wlaśne takie miejsce jak Bartontech który gromadzi w swojej ofercie najlepsze maszyny w tym zakresie równiez uzywane w dobrych cenach z możliwością serwisu również pogwarancyjnego :)

Kamil455
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 gru 2015, 21:28
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: Kamil455 » 18 lip 2017, 7:39

Popieram i to zdecydowanie ;) Jeżeli jeszcze nie byłeś u Bartontech to nie ma co zwlekać. Klasa jeżeli chodzi o poziom obsługi, małej mozliwości wyboru również nie można im zarzucić. Maszyny zarówno nowe jak i używane. Ceny są na prawdę ok, jak porównywałem oferty innym miejsc. Do tego można jeszcze zawsze trochę potargować :)

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: JoachimKon » 16 paź 2017, 7:49

No to w takim razie wybór padł na Bartontech. Juz jesteśmy po pierwszym spotkaniu i rozmowach, więc wydaje nam się, że transakcja zakupu maszyn dojdzie do skutku. Po tak dobrych opiniach oraz rozmowie z nimi w warunkach, wydaje mi się że może to być dłuższa współpraca :)

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: kompaktor, prasa do styropianu

autor: KolosRes22 » 01 lis 2017, 20:47

Właśnie szukam firmy w której znajdę prasę do plastikowych butelek PET oraz belownicę i jeszcze chciałem Was zapytać czy Bartontech ma możliwosć długoterminowego wynajmu sprzętu oraz jak oceniacie warunki? Mam nadzieję, że jeszcze załapię się na pomoc z Waszej strony, pozdrawiam :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów