Jak sprytnie podzielić pokój z jednym oknem

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

SKalum
Aktywny
Aktywny
Posty: 129
Rejestracja: 09 maja 2015, 20:12
Re: Jak sprytnie podzielić pokój z jednym oknem

autor: SKalum » 13 maja 2016, 9:02

Wstaw parawan i będziesz miał podzielony pokój.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Jak sprytnie podzielić pokój z jednym oknem

autor: Arinue » 03 lip 2017, 9:34

Na twoim miejscu myślałbym bardzo w kategoriach składanej ściany akustycznej. Tutaj masz pokazane jak to efektywnie wygląda http://sowan.pl/produkty/sciany-akustyc ... n-swg-120/ Teraz coraz więcej ludzi decyduje się na takie rozwiązanie bo duże pokoje już nie są modne :)

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Jak sprytnie podzielić pokój z jednym oknem

autor: martinrekk » 23 lip 2018, 12:59

Używam parawanu, bo mam salon połączony z kuchnią. Trochę kiepsko to wyglądało, a parawan uratował sprawę aranżacji w sumie ;) Dopasowany parawan brałem przez fototap.pl. Możesz sprawdzić, bezpłatna przesyłka, tylko 3 dni czekałem, a w innych sklepach terminy realizacji nawet do 3 tygodni :D

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Jak sprytnie podzielić pokój z jednym oknem

autor: Piotr1955 » 02 sie 2018, 14:02

W salonie medycyny estetycznej mamy rozdzieloną strefę zabiegową parawanami dekoracyjnymi. Szukałam parawanu, który by wpisywał się w styl wykończenia gabinetu i dopiero udało mi się coś konkretnego znaleźć na https://www.fototap.pl/parawany Polecam, bo mają naprawdę wiele wzorów i powinieneś skompletować sobie do każdej aranżacji nieruchomości.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów