Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Baniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:44
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: Baniek » 14 paź 2015, 8:56

hmm na Skarbowców fajna inwestycja. Iglica Nieruchomości? ogolnie to spoko, niewysoki, cena tez ok jak na tą lokalizację....którą uwazam ze jest super bo blisko centrum!

Awatar użytkownika
Tak
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2015, 17:34
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: Tak » 24 paź 2015, 18:46

No to osiedle skarbowców na krzykach to fajna sprawa. Według mnie ma świetną lokalizacje i potencjał na przyszłość.

Baniek
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:44
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: Baniek » 14 lis 2015, 7:10

no super to wygląda, ciekawe jak będzie jak inwestycja będzie zrealizowana. w każdym razie Skarbowców pięknieje!

KarolWilk
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2015, 22:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: KarolWilk » 29 gru 2015, 22:29

fajne mieszkanie można znaleźć na osiedlu Nowy Port, to dopiero co ukończona inwestycja, w ofercie mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe, możliwość wydzielenia osobnej kuchni, balkon, a i możliwość wykończenia pod klucz. sąsiedztwo parku, lasu i odry to kolejne atuty, dodatkowo osiedle jest strzeżone, na osiedlu zadbano o infrastrukturę rozrywkową, może nie jest to w centrum, ale ze wzgledu na bliskość zieleni i dobre połączenie w centrum zdecydowałam się tam zamieszkań. Na stronie http://inkomsa.pl/ można znaleźć więcej informacji, ale najlepiej przejechać sie tam i zobaczyć to miejsce, potem ewentualnie skontaktować się z deweloperem

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: Dżasmina » 10 sty 2016, 12:11

ja jakoś za Wrocławiem nie przepadam, źle się tam czuję i nie potrafię tego wyjaśnić.

Hrabcia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2016, 12:16
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: Hrabcia » 10 lut 2016, 12:23

Pewnie to tez kwestia czasu...ja potrzebowałam paru ładnych lat na przyzwyczajenie sie do Wrocka...tak wrosłam w to miasto już że kupiłam mieszkanie na Zielonej Klecinie...super lokalizacja, budynki ekstra i przede wszystkim mieszkanie prawie od ręki bo inwestycja w marcu sie kończy:) bardzo mi sie podoba :) no i nie mogę się doczekać :)

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: bukowska » 28 maja 2016, 16:39

Ciekawa inwestycja powstaje przy ul. Polaka 14, firma Toscom ją realizuje. Może zainteresują Was mieszkania plac grunwaldzki Wrocław. Lokalizacja jest dobra, niedaleko znajduje się multimedialna fontanna, parki, dużo osiedlowych sklepów itp.

Lift
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 29 kwie 2016, 9:31
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: Lift » 31 maja 2016, 23:21

Kupujcie mieszkania, w których to blokach winda zjeżdża na sam dół. W większości przypadków do całkowitego wyjścia z budynku pozostaje do pokonania kilka schodów. Nie wiemy jaka będzie nasza starość i niestety z wiekiem będzie coraz ciężej pokonywać schody. Zobaczcie jakie rozwiązanie podjęła jedna ze starszych mieszkanek Warszawy - http://www.zw.com.pl/artykul/557273.html. W życiu bywa bardzo różnie. Znam przypadek młodego mężczyzny, który był zmuszony usiąść na wózek i nie mógł ju z wyjechać z domu, bo mimo iż jest tam winda pozostawało do pokonania kilka schodów prowadzących do wyjścia z budynku. Dopiero gdy zamontowano mu coś takiego http://www.platformy-przyschodowe.pl/winda-schodowa, zaczął "wychodzić".

xecko110
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 paź 2010, 11:22
Lokalizacja: Rz-ów
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: xecko110 » 20 cze 2016, 9:50

Polecam mieszkanie na osiedlu Biskupin, w pięknym otoczeniu :) Najlepsze oferty znajdziecie na stronie sprzedam mieszkanie spółdzielcze wrocław :)

yaris86
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2016, 13:46
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: yaris86 » 28 paź 2016, 14:03

Ciekawą ofertę ma pośrednik nieruchomości Verso z Wrocławia - wiem, ponieważ korzystałam niedawno z ich usług celem zakupu własnego mieszkania. Udało mi się otrzymać mieszkanie w centrum, rzut beretem na Rynek, co oznacza że mam blisko wszędzie i bezproblemowy dojazd gdzie dusza zapragnie. :) Cena była taka jak w przypadku mieszkań znajdujących się na obrzeżach miasta, a co warto jeszcze nadmienić standard wykończenia oraz budynku bardzo wysoki. Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu :)

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: rozalia » 13 gru 2016, 12:28

Mieszkań we Wrocławiu nie brakuje i wiele z nich jest budowanych w pobliżu centrum, co jest też sporym ułatwieniem. Wielu deweloperów decyduje się na inwestowanie w nowe osiedla. Można o tym poczytać: http://poradnikowy.net/gdzie-kupic-nowe-mieszkanie-we-wroclawiu-top-7-najciekawszych-ofert-deweloperow-z-wroclawia/, a to przecież tylko niewielki wycinek tego, co jest obecnie dostępne na rynku mieszkaniowym.

qverty
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 maja 2017, 11:31
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: qverty » 30 maja 2017, 11:42

Cześć, :D


Jeżeli nie jesteście pewni co do inwestycji lub chcielibyście sprawdzić jak może wyglądać wasza nieruchomość przed jej budową to zachęcam do zbudowania wirtualnej wizualizacji nieruchomości za pomocą wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości więcej info na http://qverty.pl/vr-dla-nieruchomosci

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: rannata » 01 cze 2017, 9:50

Może niekoniecznie w centrum, ale gdzieś na obrzeżach - jak najbardziej. Ta inwestycja: http://pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-maslice-sliwowa?t=inwestycja w mojej opinii jest bardzo interesująca. Znajduje się zarówno blisko dróg dojazdowych, jak i terenów zielonych. To miejsce, w którym można wypocząć. No a przecież o to chodzi, prawda? Zerknijcie i na inne inwestycje dewelopera PCG.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: malina32 » 01 lip 2017, 7:07

Nie brałam centrum pod uwagę ze względu na wysokie ceny ale osiedle Nowe Miasto Różanka położone jest w pięknej zielonej okolicy z dobrą komunikacją do centrum więc to osiedle uważam za najlepsze

Hanna0012
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 05 kwie 2018, 21:23
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: Hanna0012 » 07 kwie 2018, 23:34

Pomagając mojej przyjaciółce w wyborze mieszkania niezbędni okazali się oni mieszkania w wrocławiu. Ich oferta pozytywnie nas zaskoczyła no i oczywiście zaangażowanie


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 24 gości

Gotowe projekty domów