jaką płyte indukcyjną?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
aniita
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 26 lut 2014, 11:20
Re: jaką płyte indukcyjną?

autor: aniita » 04 kwie 2016, 14:30

Może wybierzesz coś stąd - http://www.kernau.com/kategoria/plyty-grzewcze/plyty-indukcyjne.html? Mam w swojej kuchni płytę indukcyjną tej marki i jestem zadowolona z tego wyboru. Model który ja posiadam (KIH 6412-4B) ma 4 pola grzejne o 10 poziomach mocy. To płyta indukcyjna z powłoką Anti Touch, która zabezpiecza przed pozostawianiem na jej powierzchni odcisków palców, a także z powłoką BLACK UNDERCOAT, dzięki której elementy konstrukcyjne płyty są niewidoczne. Poza tym, każde pole wyposażone zostało w timer oraz wskaźnik ciepła resztkowego. A dodatkowo, płyta posiada funkcję Booster, czyli przyśpieszonego gotowania, dzięki niej pole grzejne osiąga dużą moc, która umożliwia szybsze podgrzanie/przyrządzenie potrawy - z tej funkcji chyba korzystam najczęściej ;)

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: jaką płyte indukcyjną?

autor: Arowana14 » 30 cze 2017, 20:33

Podrzucam Wam taki ranking - https://www.morele.net/wiadomosc/rankin ... deli/1205/ Może będzie dla Was pomocny. Ja osobiście dopiero przymierzam się do remontu kuchni i wymiany sprzętu, więc póki co też tylko się rozglądam i konkretnego modelu z doświadczenia polecić nie mogę.
BOB-BUDOWNICZY

kociara
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 04 lis 2017, 12:51
Re: jaką płyte indukcyjną?

autor: kociara » 29 gru 2017, 12:09

Ktoś ma płytę indukcyjną BEKO HII 64505 FHT ? Urządzam kuchnię i znalazłam fajną promocję na nią na media expert. Myślę, że zamówię w ciągu kilku dni, ale najpierw chciałabym się upewnić jak się sprawuje.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: jaką płyte indukcyjną?

autor: MichalBudowniczy » 02 sty 2018, 14:04

Bardzo ładne te płyty choć ich cena trochę przeraża.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: jaką płyte indukcyjną?

autor: rozalia » 12 lut 2018, 8:20

Ale na pewno można przy tym liczyć na wysoką jakość. Oczywiście trzeba jeszcze umieć dobrać taką płytę odpowiednio do potrzeb: http://poradnikowy.net/jak-dobierac-plyte-do-zabudowy/, a takie wskazówki na pewno mogą się tutaj przydać.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: jaką płyte indukcyjną?

autor: malaka » 12 lut 2018, 19:02

A Amica? Wydaję mi się, że ta firma ma całkiem dobry sprzęt.

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: jaką płyte indukcyjną?

autor: elabarbara » 22 cze 2018, 7:32

Jeśli miała bym ci polecić to zdecydowanie marki Candy, ja mam swoją już dwa lata. Jeśli chodzi o komfort gotowania- bez zarzutu. Nagrzewa się bardzo szybko, trzeba się nauczyć z niej korzystać (ja miałam gaz). Na początku miałam problem z myciem płyty ale po kupieniu środka do tego przeznaczonego jest ok. Ogólnie nie mam zastrzeżeń, nie mam porównania do płyty indukcyjnej, ale nie żałuję zakupu tej która kupiłam.

Muminka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:14
Re: jaką płyte indukcyjną?

autor: Muminka89 » 27 sie 2020, 21:23

Electrolux ma teraz fajną płytę FLEX Bridge, która ma opcję łączenia się dwóch pól grzewczych w jedno, można gotować w większych naczyniach.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów