Trójmiasto - szafa IKEA vs reszta

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
KarolKaczmarczyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:12
Trójmiasto - szafa IKEA vs reszta

autor: KarolKaczmarczyk » 28 cze 2017, 12:40

Znalazłem w ofercie IKEI szafy na wymiar, takie z przesuwanymi drzwiami i zastanawiam się nad kupnem, bo jedna mi się podoba. ALE wiadomo jaką jakość reprezentują czasem meble z IKEI, więc zastanawiam się czy w takiej cenie nie lepiej kupić coś innego. Szafa będzie mocno używana (przedpokój). Co radzicie?

Awatar użytkownika
ewaboberr
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:01
Re: Trójmiasto - szafa IKEA vs reszta

autor: ewaboberr » 30 cze 2017, 14:40

Odkąd mi biurko z IKEA pękło przy rozbijaniu orzecha kupuję tam tylko świeczki ;) Jeśli masz wybór to skorzystaj z jakiegoś innego sklepu czy producenta. Popatrz jakie i od czego mają gwarancje - suwnice lubią się psuć w takich szafach. Ja mam akurat z Indeco Wybrzeże i sobie chwalę. Jednen z tańszych modeli wybrałam, ale nic mu już kilka las nie dolega

Awatar użytkownika
KarolKaczmarczyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:12
Re: Trójmiasto - szafa IKEA vs reszta

autor: KarolKaczmarczyk » 21 sie 2017, 12:28

No skontaktowałem się z tym Indeco Wybrzeże, byli panowie pobrali wymiar, szafa ma być niedługo, zobaczymy. Jak coś to będzie na Ciebie ;)


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości

Gotowe projekty domów