Taśma led w suficie podwieszanym pomocy,

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

suli88
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 21 lip 2016, 22:01
Taśma led w suficie podwieszanym pomocy,

autor: suli88 » 21 lip 2016, 22:11

Witam Wszystkich

Mam pewien problem ponieważ kupiłem zestaw (tasma led RGB 10m, zasilacz, sterownik + pilot) i nie wiem jak to podłączyć aby działało z włącznika. Mianowicie jak wchodzę do pokoju to chcę od razu włączyć leda z przełącznika od światła a nie z pilota. Mam wyprowadzony kabel 2x1,5 z puszki na sufit do niego chcę podłączyć zasilacz następnie jest włącznik on/of na kablu a później jest sterownik i taśma led, tylko że jak podłączę go pod gniazdko to zawsze muszę uruchamiać go z pilota nawet gdy przełącznik na kablu jest w pozycji ON. Zależy mi żeby po naciśnięciu włącznika zapalał się led a nie żebym musiał go włączać tym pilotem. Mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłem o co chodzi bardzo proszę o pomoc

AlluxLed
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 23 cze 2016, 12:20
Re: Taśma led w suficie podwieszanym pomocy,

autor: AlluxLed » 27 paź 2016, 8:19

Jeżeli nie masz na tyle doświadczenia aby samemu wszystko podłączyć i zamontować, to proponuję jednak skorzystać z pomocy fachowca bo tylko wtedy będziesz miał pewność, iż całość instalacji jest wykonana w sposób poprawny.

Bartek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 28 cze 2017, 7:35
Re: Taśma led w suficie podwieszanym pomocy,

autor: Bartek320 » 30 cze 2017, 10:50

Ja bym proponował zamontować taką taśmę LED. Myślę, że powinna się ona sprawdzić u Ciebie bez problemu.


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów