Pokój dziecinny

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Ekspert Porta
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2017, 19:14
Re: Pokój dziecinny

autor: Ekspert Porta » 12 maja 2017, 18:37

Witam, zgadzam się z opinią, że pokój dziecka to przestrzeń nie tylko do zabawy, ale i nauki. W dużej mierze jest to miejsce, mające ogromny wpływ na jego rozwój. Dziecko powinno odnajdywać w nim zarówno spokój, jak i natchnienie, ponieważ pobudza jego wyobraźnię. Warto zatem przemyśleć kwestię kolorowych ścian, gdyż dzieci zmieniają preferencje bardzo szybko. Ciekawą propozycję stanowią fototapety czy naklejki z ulubionymi bohaterami. Ich zadaniem jest nie tylko podkreślenie indywidualnego charakteru wnętrza, ale i ożywienie stonowanych barw ścian czy mebli.

kojka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 06 sty 2017, 21:17
Re: Pokój dziecinny

autor: kojka » 25 maja 2017, 11:03

Mi się podobają takie tapety do pokoju dziecięcego http://loveyourwall.com/main-category/dla-kogo-tapeta-scienna/tapety-dla-dzieci . W szczególności te w serduszka dla dziewczynek :) Są rewelacyjne po prostu.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Pokój dziecinny

autor: Jans » 29 maja 2017, 15:09

Szukając zabawek dla dziecka, warto zwrócić uwagę na te edukacyjne. Przeglądałem ostatnio bardzo ciekawą ofertę w klockidlaciebie.pl. Zobaczcie sami, a być może również i was zainteresują dostępne tutaj klocki i zabawki dziecięce.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Pokój dziecinny

autor: Dżasmina » 27 cze 2017, 6:44

Zabawki to nieodłączny element każdego dziecięcego pokoju. Tu najczęściej pojawia się pytanie o to, gdzie szukać wartościowych, kreatywnych i niedrogich zabawek. Ja w sklepach stacjonarnych nie kupuję ich już od dawna bo po co? Skoro o wiele fajniejsze i ładniejsze, za rozsądną cenę mogę kupić na stronie sklepu Mamissima? Oferta jest tak szeroka, że oczy mogą wyjść na wierzch. Zresztą, wystarczy spojrzeć na to zdjęcie i już wiadomo, że dalej nie trzeba szukać:

Obrazek

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Pokój dziecinny

autor: Gramin » 27 cze 2017, 7:35

Wyjątkowo brzydki miś. :lol:
Silver Service - usługi sprzątające

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Pokój dziecinny

autor: PiotrNiski » 27 cze 2017, 8:29

Projektując u siebie wnętrze dla swojego dziecka na pierwszym miejscu postawiłem bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jest to opisane na stronie: http://obudownictwie.com.pl/dziecko-domu-bezpieczne-wnetrza. Co do pluszaka to ja wolę kupować w sklepach stacjonarnym ponieważ to nie mi a dziecku ma się podobać zabawka. :D

Adda
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2017, 12:35
Re: Pokój dziecinny

autor: Adda » 27 cze 2017, 11:00

Aranżując wnętrze pokoju dziecięcego zwracałam uwagę przede wszystkim na to, by biurko było blisko okna, a łóżko jak najdalej od drzwi :D kolory młody jakoś sam sobie dobrał :wink:


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów