Inwentaryzacja geodezyjna

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Jarecki529
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2016, 3:49
Inwentaryzacja geodezyjna

autor: Jarecki529 » 09 mar 2016, 4:03

Witam wszystkich forumowiczów.

Proszę o pomoc przygotowuje się do odbioru domu a w zwiazku z tym mam problem z inwentaryzacja ponieważ była robiona w 2007 z tego co wiem zmieniły się przepisy w tym roku odnośnie inwentaryzacji geodezyjne musi być podstęplowana czy podpisana przez geodeta czy jest zgodna i teraz nie wiem czy moja jest aktualna czy czy powinienem robić ja jeszcze raz a wiadomo nie są to małe koszty:(
Proszę o pomoc i rade co najlepszego mogę zrobić w takim przypadku.

Andreas45
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 11 lut 2016, 14:50
Re: Inwentaryzacja geodezyjna

autor: Andreas45 » 25 sie 2016, 14:01

Z takimi wątpliwościami najlepiej zgłaszać się do jakiegoś poleconego geodety. Ja niedawno korzystałem z usług firmy geodezyjnej M-GEO, z tego co wiem zajmują się również badaniem stanów prawnych nieruchomości i inwentaryzacjami.

Awatar użytkownika
deggial
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 867
Rejestracja: 17 mar 2008, 14:24
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Re: Inwentaryzacja geodezyjna

autor: deggial » 04 wrz 2016, 21:43

Nowa inwentaryzacja i oświadczenie geodety, albo wycieczka do nadzoru i zapytać się jak zapatrują się na mapę sprzed 10 lat.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Inwentaryzacja geodezyjna

autor: Jans » 26 cze 2017, 14:18

Być może również zainteresuje oferta dostępna na - podział nieruchomości wołomin. Jest to naprawdę dobra firma geodezyjna z wieloletnim doświadczeniem i wykonująca szeroki zakres usług.

osworal
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2017, 15:30
Re: Inwentaryzacja geodezyjna

autor: osworal » 27 cze 2017, 15:32

Ja bym proponował jednak nową inwentaryzacja i oświadczenie geodety.

antihyper
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2018, 14:08
Re: Inwentaryzacja geodezyjna

autor: antihyper » 06 wrz 2018, 13:34

Sprawdzona przeze mnie i moich znajomych firma z Wrocławia GEODEZJA J. Wyszyński & R. Kozak jest świetna w tym co robi, są dokładni i terminowi, a gdy potrzebujemy pomocy to zawsze coś poradzą, super ;)

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Inwentaryzacja geodezyjna

autor: ArkadiuszKrol » 25 lip 2019, 19:52

Aż tak dobrze się na tym nie znam. Najlepiej skontaktować się z geodetą i zapytać, czy faktycznie po zmianie przepisów musisz dokonać inwentaryzacji jeszcze raz. Ja podczas budowy domu korzystałem z usług kaczkowski.com.pl. Myślę, że będzie Ci w stanie pomóc.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów