Czy na pewno szambo?

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Czy na pewno szambo?

autor: aleksandra1977 » 09 cze 2017, 20:29

Chcemy jakoś rozwiązać problem nieczystości u siebie na działce i tak pomyślałam, że w sumie najczęściej ludzie budują u siebie szambo lub wychodek. Dla mnie szambo by było zdecydowanie lepszym wyjściem. Czy też tak sądzicie? Myślę, że najlepsze by było szambo betonowe (www.szambabetonowe48.pl/), bo z tego co słyszałam jest to najbardziej wytrzymały rodzaj szamba. Podzielacie moje zdanie czy może macie inne propozycje?

HABA RL
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 10 maja 2013, 11:46
Lokalizacja: Cała Polska
Kontaktowanie:
Re: Czy na pewno szambo?

autor: HABA RL » 09 cze 2017, 20:45

Mamy taką propozycję, żeby nie robić kryptoreklamy na forum, bo to oznacza, że nie szanuje się czytelników i firma, dajmy na to produkująca betonowe szamba, może w ten sposób stracić zaufanie ludzi :-)

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Czy na pewno szambo?

autor: tomi12 » 23 cze 2017, 6:04

Myślę, ze szambo betonowe byłoby najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Gdybyś potrzebował jakichkolwiek preparatów do szamb to polecam ofertę firmy Rolmarket https://rolmarket.pl/pol_m_Dla-domu_Preparaty-do-szamb-555.html. Firma sprawdzona, moi rodzice wyposażyli u nich niemal cały ogród.

Awatar użytkownika
HandlarkaRóżności
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 10 sie 2017, 11:33
Re: Czy na pewno szambo?

autor: HandlarkaRóżności » 11 sie 2017, 7:50

Wykonanie szamba na działce składa się z wielu kroków i elementów, nie jest to szybki proces, ale jak najbardziej polecany ponieważ jest trwały i skuteczny. Wszystkie smrodki chowamy pod ziemię i nie ma problemu, jest to o wiele lepszy pomysł niż wychodek, bo wychodek trzeba opróżniać częściej i zajęcie to nie należy do najprzyjemniejszych, a opróżnienie szamba jest czynnością wykonywaną raz na jakiś tam dłuższy czas.


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów