Transport mebli

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Awatar użytkownika
Pawelek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 24 wrz 2011, 19:39
Lokalizacja: Luton
Re: Transport mebli

autor: Pawelek11 » 31 sie 2016, 23:08

Przecież jak się zamawia można skorzystać z odpłatnego dowozu, który tak naprawdę kosztuje grosze. ;)

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Transport mebli

autor: kukusia142 » 06 wrz 2016, 14:25

Ja mieszkam w okolicach Gniezna i potrzebowałam przewieźć stare meble ale nie chciałam zamawiać żadnej firmy bo drogo by to wyszło. W mojej sytuacji sprawdziła się wypożyczalnia gniezno , od której pożyczyłam przyczepę. Na niej mogłam spokojnie przewieźć gabaryty. Ich konstrukcja jest bardzo solidna i stabilna , więc przejazd był bardzo bezpieczny.

TomaSZu
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 28 cze 2013, 12:31
Kontaktowanie:
Re: Transport mebli

autor: TomaSZu » 27 wrz 2016, 18:35

znam firme Idea Core, mają busy, ogólnie to firma transportowa na zlecenia zagraniczne i krajowe, ale myślę, że meble to nie jest dla nich problem, tym bardziej, ze te busy sa bardzo pojemne, wchodzi max 10 palet, wiec mebli można nastawiać całkiem dużo.

salos
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 paź 2015, 23:21
Re: Transport mebli

autor: salos » 21 gru 2016, 13:06

Firm transportowych i przeprowadzkowych jest obecnie tak dużo, że wybór jest trudny, trzeba trochę czasu, aby porównać poszczególne oferty. Najlepiej skorzystać z serwisu http://pakupaku.pl/przewoz-transport-mebli tam znajdziecie oferty poszczególnych firm, które można sobie porównać i wybrać najlepszą ofertę, można wybrać rodzaj samochodu, ilość osób do pomocy i bezpośrednio na portalu zarezerwować termin usługi.

Andrzej2017
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2017, 10:09
Re: Transport mebli

autor: Andrzej2017 » 09 lut 2017, 14:17

Właśnie. W takim przypadku zdecydowanie najlepszą pomocą będzie profesjonalna, znająca się na rzeczy firma http://www.przeprowadzki-tom.pl Profesjonalnie zorganizują przeprowadzkę. Poza tym masz transport, pomoc przy załadunku czy rozładunku.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Transport mebli

autor: malaka » 03 mar 2017, 7:38

Może przeczytajcie na stronie Frachtu, jak wybrać firmę transportową: http://fracht.pl/poradnik/wpis/na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-firmy-transportowej/. Nawet przy transporcie mebli jest to bardzo ważne, ponieważ nie każda firma odpowiednio zabezpiecza ładunek. A Wy sami możecie nawet nie mieć takiej możliwości.

toocogo
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 02 mar 2017, 9:47
Re: Transport mebli

autor: toocogo » 03 mar 2017, 8:33

Transporty mebli są z reguły drogie.

Bielar-2
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:43
Re: Transport mebli

autor: Bielar-2 » 08 mar 2017, 9:55

Mi z Agata meble transport 30 km policzyli 300. Jeszcze czekałem aż skompletują więcej paczek żeby tylko z moją nie jechali.

Antress
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 16 lis 2016, 20:37
Re: Transport mebli

autor: Antress » 18 mar 2017, 19:14

Co jak co, ale przeprowadzki i transportu mebli nie powierzyłabym pierwszej lepszej firmie. Zawsze jestem zdania, że trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na pozytywne opinie danej firmy. Szczególnie, gdy chodzi o przewóz jakichś cenniejszych rzeczy - u mnie chodziło szczególnie o pianino. Bardzo pozytywnie zaskoczona byłam firmą TDU z Poznania http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/, gdyż do przewozu podeszli naprawdę profesjonalnie (zresztą wiele osób ich za to chwaliło), wszystko zostało zabezpieczone jak należy i moje rzeczy, meble, w tym też pianino dotarło nienaruszone. Świadczą naprawdę kompleksowe usługi (zarówno na terenie całego kraju, jak i międzynarodowe), a przy tym ceny są konkurencyjne.

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Transport mebli

autor: Zami » 19 mar 2017, 20:13

Jesli chcesz przetransportować meble zagranicę mozesz skorzystać z usług firmy Symlog - http://symlog.eu/ Zajmują się spedycją międzynarodową, oferta jest naprawdę bardzo konkretna i warto z niej skorzystać. Ja ostatnio rozważam przeprowadzkę do Anglii.

Auroks
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 07 mar 2017, 8:23
Re: Transport mebli

autor: Auroks » 20 mar 2017, 8:06

Akurat jeżeli chodzi o transport mebli, to moim zdaniem nie powinno być tutaj dużego problemu bo zamawiając je w sklepie online, podkreślam Dobrym sklepie, zawsze możemy liczyć na bezpieczny transport do domu. Jeżeli natomiast chodzi o przeprowadzkę to są specjalne firmy które się tym zajmują, powyżej masz już kilka adresów.

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Transport mebli

autor: cirrus » 27 mar 2017, 14:56

Jeżeli nie chcesz, żeby Ci te meble dowieźli w kawałkach to zatrudnij kogoś, kto ma w tym doświadczenie. Odezwij się na przykład do firmy Japa&Co, oni na pewno przewiozą Ci wszystkie meble bez najmniejszego nawet zarysowania.

Komplet32
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2017, 7:39
Re: Transport mebli

autor: Komplet32 » 22 cze 2017, 8:13

Dokładnie, teraz w każdym większym sklepie meblarskim można do pewnej ilości kilometrów zamówić darmowy transport. Niestety czasem gdy ma się sklep po drugiej stronie miasta, to tych kilometrów nie starczy i wtedy warto rozważyć inne opcje, takie jak zewnętrzna firma.

wronka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 05 kwie 2017, 12:48
Re: Transport mebli

autor: wronka » 22 cze 2017, 8:17

Właśnie często można zamówić transport od razu w firmie. To chyba najtańsza opcja

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Transport mebli

autor: miracle » 26 cze 2017, 19:16

Przedzwoń sobie do nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Mają dobre ceny i samochody, które są przygotowane na przewóz różnego rodzaju mebli. Na pewno Ci pomogą.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów