Czy to realne? Dom 80m2 za 76 tys?

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kalus015
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2017, 18:48
Czy to realne? Dom 80m2 za 76 tys?

autor: kalus015 » 07 cze 2017, 19:00

Witam, jestem młodą osobą, kupiłem działkę, chcę zbudować mały domek. Zacząłem przeglądać oferty, projekty. Moje pytanie brzmi, czy to jest realne, aby zbudować dom 80m2 za 76tys zł ? Oczywiście piszą tutaj o stanie surowym zamkniętym. Dodam, że mieszkam w małej miejscowości, koszty robotników budowlanych są tutaj sporo tańsze niż w dużych miastach. Dodam, że chciałbym dużo robić samemu, choćby proste prace, które choć trochę utną koszty.

Dodaję link do projektu, który mnie zainspirował do napisania tego tematu.
http://e-projekty.pl/projekt-domu-aps-243-LUA1378

Jakie są koszty robót i materiałów dachu, instalacji wod-kan, ogrzewania, instalacji elektrycznej w takim domu ?

Askorpdomy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 19 maja 2017, 8:34
Re: Czy to realne? Dom 80m2 za 76 tys?

autor: Askorpdomy » 21 cze 2017, 12:11

Moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe, ale też kwestia tego jakiej jakości materiałów użyjesz do budowy domu oraz ile policzy sobie sama firma. Skąd dokładnie jesteś? Może będziemy w stanie doradzić coś więcej, pomóc w budowie.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów