Kaczor Ryszard. Hydraulika

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

fachowiecbeee
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2017, 12:18
Kaczor Ryszard. Hydraulika

autor: fachowiecbeee » 18 cze 2017, 12:22

Instalacje Hydrauliczne - Usługi Kaczor Ryszard. Hydraulika >>

fachowiecbeee
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2017, 12:18
Kaczor Ryszard. Hydraulika

autor: fachowiecbeee » 18 cze 2017, 12:22

Zawyża ceny, niedotrzymuje umów

beatazrzeszowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2018, 17:39
Kaczor Ryszard. Hydraulika

autor: beatazrzeszowa » 06 sty 2018, 17:42

Orze, ale nie zasiewa! Wykonuje usługę częściowo, a pobiera zawyżone opłaty jak za całość! Pobrał ode mnie trzydzieści tysięcy a nie pokazał jak obługiwać te jego wynalazki!

Lukasz L
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 22:28
Kaczor Ryszard. Hydraulika

autor: Lukasz L » 11 lis 2020, 22:31

Jeśli ktoś zastanawiałby się nad zatrudnieniem tej firmy do wykonania instalacji wod-kan i C.O. to szybko skrócę wycenę żeby oszczędzić czasu i nerwów potencjalnym klientom. Instalacja podłogowa C.O. wykonana na systemie Rehau, system bardzo dobry nie ma co się czepiać. A teraz ceny. Rura rehautherm s 17x2.0 - cena na fakturze: 9,64zł/mb, cena pierwsza z brzegu na allegro: 5,40zł/mb. Łączna ilość 1104mb, różnica w cenie 4570,56zł. Podkład pod rurę Varionova, cena na fakturze: 39,23zł/mkw, cena w internecie 24,40zł/mkw. Łączna ilość 152mkw, różnica w cenie 2254,16zł. To tak tylko z grubsza żeby nakreślić skalę. Oprócz tego przy płaceniu dowiedziałem się że w wycenie nie było ujętych rozdzielaczy ogrzewania podłogowego, każdy po 1000zł 2x1000 = 2000zł. Później okazało się jeszcze że nie założyli mi przeplywomierzy do regulacji tylko zwykłe zaworki na klucz imbusowy, 15szt - każdy taki zawór jest na sztuce pewnie po 20zł tańszy od tego z przepływomierzem... 300zł. Do tego na koniec Pan Kaczor wyliczył mi 28500zł za całość. Po kłótniach stanęło na 26000zł a Pan Kaczor na to "dwa razy mi się robocizna policzyła bo tam była dodana w materiale". Jak dwa razy?! Która robocizna, jak w materiale?! Jak to nie było w wycenie rozdzielaczy?! Przecież zamawiam komplet instalacji podłogowej, nie zamawiam "samochodu bez kierownicy"!... Podsumowując, przepłaciłem bardzo, z grubsza to z 9tyś zł (nie licząc tych 2,5tyś które wykłóciłem na końcu). Dlatego chciałbym ostrzec innych aby nie dali sie oskubać. Jeśli ktoś niedowierza mogę pokazać faktury i przy okazji polecić fajnych instalatorów z okolic Kolbuszowej którzy kończyli mi kotłownie i spinali wszystko do kupy po tym jak podziękowałem za współpracę Panu Kaczorowi. Chłopaki którzy kończyli złapali się za głowę jak im pokazałem ceny. Jakby ktoś potrzebował mogę dać namiar, młoda ekipa, goście wykształceni, znają się na robocie, robią nowocześnie. Pan Kaczor był taki nowoczesny że na siłę chciał mi wcisnąć panele sterujące temperaturą do każdego pokoju za 2500zł i równocześnie upierał się żeby rurę PCV od pionu kanalizacyjnego puścić po ścianie w kotłowni na tynku i przypiąć do ściany opaskami bo nie chciało się mu wkuwać rury w ścianę! Jak sie uparłem że ma być wkute to powiedział że wymyślam. Dramat, naciągacze, nie polecam, nie dajcie się oszukać. Powtarzam - to nie są wymysły, na wszystko mam faktury. Aaaa no i jeszcze teksty typu "ja to już domków robić nie muszę bo mam tyle kasy z programu Czyste Powietrze że mi się domów nie opłaca robić"... żebyś się niedługo nie zdziwił.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 71 gości

Gotowe projekty domów