"Kreska" Pracownia Architektoniczna Alina Szymańska

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lmun88226
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2017, 11:19
"Kreska" Pracownia Architektoniczna Alina Szymańska

autor: lmun88226 » 13 cze 2017, 11:21


lmun88226
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2017, 11:19
"Kreska" Pracownia Architektoniczna Alina Szymańska

autor: lmun88226 » 13 cze 2017, 11:21

Uwaga! Adam i Alina Szymańscy to oszuści!!!!! Ich spółki to: EPSILON PROJEKT, KRESKA, AMNORD, JOTA i pewnie wiele innych, bo ciągle rejestrują nowe, aby uchylić się od odpowiedzialności! Zamówiłem projekt mieszkalno-usługowy w firmie Kreska u Pani Aliny Szymańskiej. Kiedy projekt był gotowy i szukałem wykonawcy, pani Alina Szymańska poleciła mi swojego męża - pana Adama Szymańskiego. Ponieważ do tej pory współpraca z p. Aliną układała się dobrze, zaufałem jej i zdecydowałem się na podjęcie współpracy z jej mężem. Przed rozpoczęciem budowy p. Szymański stwierdził, że koniecznie jest postawienie ogrodzenia, przygotowanie placu do budowy oraz że potrzebuje pieniędzy na zakup materiału. Zrobiłem mu przelew na kilkadziesiąt tysięcy. Później zadzwonił i powiedział, że wszystko zakończył i potrzebuje drugą część przelewu również na kilkadziesiąt tysięcy. Kiedy pojechałem na miejsce okazało się, że żadnego ogrodzenie nie ma!!! Pan Szymański wziął ode mnie pieniądze i nic nie zrobił. Nie chce zwrócić pieniędzy, nie ma z nim żadnego kontaktu, nie odbiera telefonu. Jeżeli jeszcze ktoś został oszukany przez p. Szymańskiego proszę o wiadomość e-mail na adres: lmun88226@gmail.com Razem możemy zdziałać więcej!


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów