przyłącza

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

kika123
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 13:21
przyłącza

autor: kika123 » 08 cze 2017, 13:30

Witam Jestem tu nowa i dopiero zaczynamy budowę. Moja sytuacja jest troszkę skomplikowna. Buduję budynek gospodarczy który potem zamierzam przekształcić w budynek mieszkalny. Mam już pozwolenie na budowę, a projekty przyłączy będą robione oddzielnie. Budynek będzie parterowy 150 m kw. Czy mogę już zacząc budowę, a o przyłacza się starać później? Prąd i wodę mam, bo moi teściowie mieszkają obok. Czy potrzebny jest dokładnie projekt np. kanalizacji, i z tym do Starostwa? Czy tylko na zgłoszenie, jeśli na budowę juz mam pozwolenie. Zupełnie niewiem gdzie się teraz mam udać? Czy mogę już budować, a o przyłacza bede sie starała za jakiś czas?

kika123
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2017, 13:21
Re: przyłącza

autor: kika123 » 08 cze 2017, 13:32

A dlatego budynek gospodarczy, bo jestem w trakcie przekształcania działki, a że jestem rolnikiem to buduję teraz na działce rolnej.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów