Izolacja natryskowa Liquid Rubber

Właściwa hydroizolacja zabezpieczy dom przed przenikaniem wilgoci i wieloma problemami z tym związanymi. Trzeba o niej pamiętać budując dom i modernizując istniejące budynki. Odpowiedzi na pytania dotyczące wykonania hydroizolacji i potrzebnych materiałów, znajdziesz w tym dziale.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

ph13
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2011, 10:58
Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: ph13 » 13 gru 2011, 14:20

Witam

Czy ktoś słyszał o hydroizolacji natryskowej Liquid Rubber? Proszęo ewentualne opinie.

tradycja11
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2012, 13:05
Re: Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: tradycja11 » 26 sty 2012, 13:14

Witam

Na moim tarasie położony jest Liquid Rubber, (płynna guma)-nie jest to produkt firmy Liquid Plastic tamte są na bazie poliuretanów. Izolacje położono na jesieni. w tej chwili nic nie cieknie i jestem bardzo zadowolony, mogę polecić innym.

saecki23
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 01 gru 2009, 9:38
Re: Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: saecki23 » 26 sty 2012, 13:32

Witam,

Słyszałem że podłoże trzeba specjalnie przygotować pod tego typu hydroizolacje i jest to bardzo pracochłonne , proszę powiedz czy bardzo skomplikowane i ile warstw trzeba nakładać i jak długo schnie. A i jeszcze jedno co potem czy można chodzić i czy ewentualnie płytki można położyć lub tzw. pływające deski tarasowe.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: tyga33 » 31 gru 2015, 10:17

Z całej obsługi w temacie izolacji dla mojego zakładu produkcyjnego to jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o firmę Woj-Tom (www.izolacja-natryskowa.eu). Na pewno działają szybko, ale też dbają o detale, a wszystko w cenie, która wygórowana nie jest.

emiliann
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 83
Rejestracja: 23 lip 2015, 16:02
Re: Izolacja natryskowa

autor: emiliann » 11 mar 2016, 19:13

Izolacja dachu ma bardzo duże znaczenie,wiec warto wybrać jej odpowiedni rodzaj oraz fachową ekipę która zajmie się położeniem całości. Ja wstępnie orientowałem się w tym temacie i wiem, ze ta firma http://www.ocieplaniebudynkow.pl/ zajmuje się tego typu ocieplaniem budynków. Taka izolacja natryskowa w obecnej chwili jest najskuteczniejsza.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: tyga33 » 24 maja 2017, 14:58

U mnie się sprawdziła izolacja poddasza pianką PUR i coś takiego zamawiałem od ludzi z Termil – termil-hydroizolacje.pl. Oni robią różne inne izolacje też, choćby gumę natryskową. Nad tą gumą to się zastanawiam w kontekście mojej hali produkcyjnej, ale póki co mam sprawny dach, nic mi nie przecieka, może kiedyś jak będę musiał wymienić nawierzchnię to właśnie pójdę w tym kierunku.

sab.re33
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2017, 21:01
Re: Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: sab.re33 » 01 cze 2017, 9:46

My też mamy piankę i bardzo sobie chwalimy :) Zdecydowaliśmy się na nią, bo znajomi mają i nas przekonali, że to świetne rozwiązanie. A dach ocieplała firma MP TERM, jak by ktoś szukał sprawdzonego wykonawcy, to panowie są w 200% godni polecenia - tu ich strona http://www.termoizolacjepur.pl

aleks.niz
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 01 sie 2017, 8:52
Re: Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: aleks.niz » 02 lis 2017, 13:55

Na stronie http://doskonalaizolacja.pl masz kontakt do firmy montującej trwałą piankę PUR, mam na myśli QuadFoam500 made in USA. Dostałem na nia gwarancję dożywotnią także przeżyje mnie i całą moją rodzinę...

canada_waterproof
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 gru 2017, 10:53
Re: Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: canada_waterproof » 12 gru 2017, 10:58

Jesteśmy dystrybutorem Liquid Rubber w Polsce . Produkt sprzedajemy pod nazwą Canada Waterproof System , zapraszam na strone http://www.cws.expert .

Produkt jest fenomenalny pod względem właściwości ale jakość kosztuje. Ale jak przeliczymy alternatywne koszty to inwestorzy są zadowoleni. Świetny w przypadku renowacji dachu bo nie trzeba zdejmować poprzednich warstw co oszczędza czas , energię i ryzyko zalania w trakcie prac zdejmowania papy czy blach . Przykleja się praktycznie do każdej powierzchni , jest elastyczny i bezszwowy. Właśnie na dniach będziemy ratować kolejny dach gdzie ekipa kładąca papę spartaczyła robotę.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Izolacja natryskowa Liquid Rubber

autor: robertkrajcarz » 31 maja 2019, 8:33

Guma CWS jest bardzo dobrym mocnym izolatorem jeśli chodzi o wodę. Ja akurat zamawiałem coś takiego do domu, do środka, do posadzki w łazience, ale też myślę, żeby posadzkę w garażu tym zabezpieczyć bo w domu mi się sprawdza super. Jeśli chodzi o wykonawcę to firma nazywa się Termil, można ich znaleźć na http://termil-hydroizolacje.pl.


Wróć do „Hydroizolacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów