BHP na budowie

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: BHP na budowie

autor: PawełNM » 30 maja 2017, 21:56

Niestety wiele osób zupełnie lekceważy zalecenia, łączące się z bezpieczeństwem w miejscu pracy. Może wynika to poniekąd z rutyny, nie mniej jednak każdy powinien nie tylko przestrzegać określonych schematów postępowania, jak również zgłębiać swoją wiedzę w tym zakresie. Świetnym miejscem w sieci, które bez wątpienia nam w tym pomoże jest BLOG BHP blog-glovex.pl, gdzie to znajdziemy wiele cennych rad i wskazówek, które warto wprowadzić w życie.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: BHP na budowie

autor: Jans » 21 cze 2017, 13:16

Jeżeli szukacie sklepu z akcesoriami bhp to możecie zajrzeć tutaj - do pol-paw artykuły bhp. Oferta naprawdę bogata, więc myślę, że i wam może się przydać. Profesjonalne produkty w dobrej cenie.

tomloew
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2018, 8:19
Re: BHP na budowie

autor: tomloew » 13 mar 2018, 9:27

Warto zapoznać się z informacjami na temat tego w jaki sposób odpowiednio dobierać odzież ochronną?

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: BHP na budowie

autor: viki42 » 20 sie 2018, 10:04

Szkolenia BHP są niezbędne w każdej branży. Mimo tego, że BHP kojarzy się mocno "technicznie" to także np. pracownicy administracyjno-biurowi muszą takie szkolenia przejść. Wygodną opcją są szkolenia BHP online. Są firmy jak np. ta seka, które potrafią je w profesjonalny sposób zorganizować.

Dominika Laskowska
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 16:27
Re: BHP na budowie

autor: Dominika Laskowska » 16 paź 2018, 16:36

Jeśli szukacie sklepu z odzieżą oraz środkami ochrony BHP, polecam tę stronę:
https://bezpieczenstwo-bhp.pl/ Mają szeroki wybór odzieży w atrakcyjnych cenach! Z mężem prowadzimy firmę budowlaną i zawsze zamawiamy z tej strony.

Benek563
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2018, 10:47
Re: BHP na budowie

autor: Benek563 » 26 paź 2018, 10:49

Wydaje mi się, ze wiedza z takiego zakresu powinna być raczej obowiązkowa. Przecież tu chodzi o nasze bezpieczeństwo przy pracy. Sama często czytam na ten temat i nie uważam, żeby to było nudne czy niepotrzebne. To są naprawdę ważne sprawy.

Emkaolka0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2017, 10:07
Re: BHP na budowie

autor: Emkaolka0 » 21 lis 2018, 9:05

Tu na pewno trzeba przynajmniej podstawy zaliczyć, bo na budowie jest wiele rzeczy i sytuacji które mogą spowodować wypadek. Według mnie jedną z wazniejszych rzeczy są dobre buty. W sklepie aciro.pl możecie na takie na pewno liczyć. Też w zależności od wykonywanych prac przydatny będzie kask.

Schody
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 13 sty 2015, 13:38
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: BHP na budowie

autor: Schody » 17 gru 2018, 22:34

Koniecznie załatw sobie dobre spodnie robocze na budowę :) Od siebie polecam ten model Obrazek
Od 15 lat zajmuje się produkcją i montażem schodów- Jestem Ekspertem :)

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: BHP na budowie

autor: Majaja » 25 kwie 2019, 8:18

O bezpieczeństwo trzeba dbać. Nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż wyszedł na budowę bez kasku. Przecież to jak proszenie się o krzywdę jakąś. Odzież ochronna jest bardzo ważna. Mój mąż ma akurat sporo artykułów zamawianych z tej strony i jakościowo naprawdę są fajne https://bhpfast.pl/ochrona-glowy.html Martwić się o niego nie muszę ;)

elanak5
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:56
Re: BHP na budowie

autor: elanak5 » 12 maja 2019, 17:47

Zapewnienie bezpieczeństwa pracy na budowie to nie tylko środki ochrony indywidualnej, szczególnie do pracy na wysokości. Praca na wysokości jest praca powyżej 1 metra, ale szkolenia bhp, z uwzględnieniem zagrożeń czynnikami fizycznymi i chemicznymi. Najwięcej wypadków w pracy, w Polsce /ok.80 %/ to upadek z wysokości na placu budowy. Szelki,pas bezpieczeństwa,linka z amortyzatorem to nie tylko obowiązek ale i zdrowy rozsądek. Przepisów i zasad bhp nauczysz się na stronie min. platformabhp.eu

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: BHP na budowie

autor: Tomek320 » 21 cze 2019, 10:32

BHP na budowie to podstawa. Bez tego nie ma co nawet zaczynać działań. Ja, żeby bardziej uświadomić pracowników zamówiłem im szkolenie organizowane przez firmę Alerta. Na stronie jest ich oferta. Szczerze mówiąc szkolenie bardzo fajne i ciekawe. Polecam wszystkim!

zmarzlak
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 20 sie 2015, 11:26
Re: BHP na budowie

autor: zmarzlak » 23 wrz 2019, 9:28

W paru budowlanych branżach BHP wymaga kamizelek odblaskowych albo innej odzieży ostrzegawczej. W rozmiarach dla dorosłych kamizelki odblaskowe można zamówić między innymi przez internet.

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: BHP na budowie

autor: tekla62 » 28 gru 2020, 10:56

BHP na budowie to podstawa.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów