Dobry producent okien?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Dobry producent okien?

autor: Tomko43 » 17 maja 2017, 8:51

Cześć wszystkim :) Chciałem Was prosić o pomoc w wyborze producenta okien do domu oraz, gdzie mogę trafić na najlepsze ceny i porządną obsługę, która równiez pomoże i doradzi? Dzięki z góry!

Jura_materiały
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 10 maja 2017, 6:42
Lokalizacja: Bielsko/Czechowice/Łodygowice
Kontaktowanie:
Re: Dobry producent okien?

autor: Jura_materiały » 17 maja 2017, 9:05

O jaki region chodzi?
polecamy okna sprawdzonych i dużych producentów

Fakro

Velux

Drutex

Współpracujemy również z naszymi regionalnymi oczywiście sprawdzonymi producentami mniejszych marek.

Proszę zwrócić szczególną uwagę na obsługę po sprzedażową.

Jesteśmy w stanie ustalić ceny od ręki.

Pozdrawiamy Jura Podbeskidzie

mon_ka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2016, 9:00
Re: Dobry producent okien?

autor: mon_ka88 » 17 maja 2017, 13:33

Polecam okna aluminiowe firmy SCHUCO. Najlepsze na rynku.
Wykonawcą może być ich Premium Partner - Firma R&M Alufasady z Jędrzejowa.
Porządna obsługa, pomogą i doradzą :)
R&M oferuje także okna tańsze polskiej firmy Ponzio jednak nie posiadam ich więc nie wiem jak się sprawują.

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Dobry producent okien?

autor: seba676 » 19 maja 2017, 7:14

Jeżeli chodzi o Poznań to tutaj zdecydowanie najlepszym miejscem do zakupu okien dobrych Polskich producentów jest Domega, z doświadczeniem w tym temacie od 20 lat. Do tego moim zdaniem mają najlepiej wykwalifikowaną kadrę, która potrafi pomoc w podjęciu wyboru oraz co również wywarło na mnie ogromne wrażenie to to, że nic nie narzucają. Można się wtedy poczuć na prawdę odpowiednio zadbanym.

Borysek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 09 lip 2016, 14:53
Re: Dobry producent okien?

autor: Borysek11 » 24 maja 2017, 15:16

Moim zdaniem jednym z najlepszych producentów okien jest OknoPlast i tutaj wybrałbym PCV. Najlepiej właśnie jak masz możliwość skorzystania z pomocy Domega, maja bardzo duży wybór modeli okien od tego producenta. Jestem pewny, że nie pożałujesz jak posłuchasz mojej porady i już specjalistów od nich :)

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Dobry producent okien?

autor: JoachimKon » 28 maja 2017, 21:33

Z forumowiczami powyżej muszę się zgodzić, ja równiez doceniam polską jakość i staram się wybierać własnie naszych producentów. Okna to poważny wybór dlatego osobiście radziłbym poprosiić kogoś o pomoc w odpowiednim doborze. Domega i jej pracownicy tutaj na prawdę mogą pomóc w doborze, bo o klienta tam na prawdę dbają.

Florian542
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2016, 20:24
Re: Dobry producent okien?

autor: Florian542 » 29 maja 2017, 7:46

Teraz coraz więcej osob stawia na jakość wykonania, bo niestety ale przekonaliśmy się jak tanie okna potrafią być "badziewne" ja własnie po takich od razu poszedłem do Domega poprosić o pomoc, bo sam juz się szczerze gubiłem w tym natłoku producentów. Na szczęscie trafiłem na na prawde świetne osoby które podeszły do tego sumiennie i dokładnie. Sprawdzilismy ofertę, cenniki, właśdziwości okien i tak udało się kupic je w ten sam dzień. Teraz mija już dłuższy czas a one wyglądają jak pierwszego dnia.

Jacek_34
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2017, 14:53
Re: Dobry producent okien?

autor: Jacek_34 » 20 cze 2017, 15:09

Okna drewniane mają swoje zalety, teraz można kupić bardzo ciepłą drewnianą stolarkę, która nie ulega odkształcaniu, ale znacznie tańsze i bardziej praktyczne są okna z PCV. W naszej kamiennicy jeszcze w zeszłym roku wymieniliśmy stare drewniane okna na PCV w okleinie drewnopodobnej z Oknostylu. Udało się dokładnie odwzorować charakterystyczne łukowate kształty i układ szprosów, wyglądają dokładnie tak samo jak stare ;) Ale w mieszkaniu jest teraz znacznie cieplej.

Kortenik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 7:26
Kontaktowanie:
Re: Dobry producent okien?

autor: Kortenik » 22 cze 2017, 16:43

No teraz wybór na rynku jest przeogromny i mozna się juz pogubić. Sam jak usiadłem to nie wiedziałem w co ręce włożyć, ale postanowiłem że udam się do firmy ktora zajmuje się sprzedażem okien i tak w Poznaniu trafiłem na Domega. Pomogli mi sie raz a porządnie zdecydować wszystko dobraliśmy i od razu umówiłem montaż. Zachowali wszystkie standardy pracy, więc i tutaj było ok :)

ralion
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 18 paź 2017, 10:34
Re: Dobry producent okien?

autor: ralion » 03 lis 2017, 13:17

Bardzo dobrym producentem okien jest firma WESA. Robią okna i drzwi tarasowe PCV oraz aluminiowe. U siebie w domu mam zamontowane okna PCV, wykonane przez nich i jestem z nich zadowolony. Nie były drogie, za to są solidne i dobrze działają.

werkyz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2016, 13:16
Re: Dobry producent okien?

autor: werkyz » 18 sty 2018, 21:38

jak szukasz dobrego producenta np okien angielskich to polecam International Windows.
wk9101

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Dobry producent okien?

autor: kosmo3 » 02 lut 2018, 23:41

A znacie markę Kapica? Oni mają świetne okna. Mają sieć sklepów w południowej Polsce. Cześć okien i drzwi, które produkują wysyłają za granicę, gdzie mają stałych odbiorców.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Dobry producent okien?

autor: MichalBudowniczy » 07 lip 2018, 8:31

Ładne i solidnie wykonane okna aluminiowe posiada w swojej ofercie firma wizal.krakow.pl. Posiadam od nich okna już ponad 2 lata i jak dotąd nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Dobry producent okien?

autor: martinrekk » 10 lip 2018, 7:44

Okno Plus z Krakowa, bardzo dobra firma jeśli chodzi o stolarkę. I drzwi mam od nich i okna PCV. W obu przypadkach super izolacja, porządna jakość materiału i sam kontakt ze sprzedawcą Panem Mariuszem na Libertowie bezproblemowy.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Dobry producent okien?

autor: pawelszabla » 14 wrz 2018, 10:23

Mi się bardzo dobrze udało trafić z modelem okien Norskstil od OknoPlus. Polska firma ale faktycznie te okna to mają dostosowane do skandynawskich warunków, radzą sobie w każdej pogodzie przy każdej temperaturze, prawdziwe energooszczędne okna.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 40 gości

Gotowe projekty domów