Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: seba676 » 24 maja 2017, 8:47

Kupiłem ogrodzenie Oslo, którego produkcją zajmuję się Pozbruk. Kupiłem je przede wszystkim przed ewentualnymi włamaniami , a także przed sąsiadami,którzy czasem nie dawali mi spokoju. Dzięki temu ogrodzeniu mam dużo prywatności , która łączy się z praktycznością ogrodzenia, ze względu na technologię H plus.

merol
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 26 lip 2011, 8:14
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: merol » 26 maja 2017, 16:17

Nie warto, ale wszystko w granicach rozsądku. Ogrodzenie jest jednak wizytówką domu, warto o tym pamiętać

FonexAlarmy
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2016, 10:14
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: FonexAlarmy » 19 lip 2017, 12:36

Nie warto oszczędzać na ogrodzeniu, jeżeli zależy nam na zainwestowaniu w coś, co będzie służyć przez lata. Jego podstawowym zadaniem jest oddzielenie przestrzeni prywatnej od publicznej oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. To jest coś, na czym nie należy oszczędzać. Domofon czy wideodomofon to jeden z najtańszych sposobów zabezpieczenia, który często stanowi pierwszą linię ochrony naszego mienia. Dodatkowo warto pomyśleć o monitoringu i systemie alarmowym. Dobrze dobrany, nowoczesny i funkcjonalny system zabezpieczeń, to gwarancja wygody i komfort bezpieczeństwa.

Kortenik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 18 kwie 2017, 7:26
Kontaktowanie:
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: Kortenik » 02 sie 2017, 8:49

Moim zdaniem nie, jeżeli chcesz zachować bezpieczeństwo, piękny wygląd i co najważniejsze trwałość warto wybrac rozwiązaia droższe. Dla mnie bardzo podobają się mury samonośne Gardeo m.in Amsterdam, czy Oslo.

Jul-met
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:25
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: Jul-met » 01 wrz 2017, 11:30

Ogrodzenie jest tym elementem na jakim absolutnie nie warto oszczędzać, bo przecież chodzi o jak najlepszą jakość i solidność jego wykonania, pamiętajmy o tym.

piotrmarzec
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2017, 11:23
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: piotrmarzec » 03 wrz 2017, 19:16

zgadzam się nie ma co oszczędzać wiem, ze ludzie wykorzystują przy ogrodzeniach także bloczek betonowy jako materiał właśnie taki bardziej solidny i dobry jakościowo, może ktoś wykorzystywał u siebie takie coś?

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: rozalia » 18 wrz 2017, 7:44

Nie, nie warto. Jak stawiać ogrodzenie to porządne i na lata, a nie potem zmieniać czy odnawiać czy naprawiać, bo coś się zepsuło.

Krzysztof Krysiński
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: Krzysztof Krysiński » 20 wrz 2017, 12:27

Jul-met pisze:Ogrodzenie jest tym elementem na jakim absolutnie nie warto oszczędzać, bo przecież chodzi o jak najlepszą jakość i solidność jego wykonania, pamiętajmy o tym.


Zgadzam się. Jeżeli jednak, mamy ograniczony budżet, możemy pomyśleć o innych rozwiązaniach. Można zainwestować w reprezentacyjny front, a boki i tył działki zabezpieczyć siatką ogrodzeniową. Co myślisz o takim sposobie? O innych sposobach możesz przeczytać tutaj http://www.ogradzamy.pl/realizacje/ekon ... zenia,319/.
Krzysztof Krysiński

ZelazoStaropolskie
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 21 wrz 2017, 8:32
Re: Warto oszczędzać na ogrodzeniu?

autor: ZelazoStaropolskie » 21 wrz 2017, 9:48

Mierzmy siły na zamiary, bo nie sztuka jest wykonać najtańsze ogrodzenie o marnej jakości i być z niego niezadowolonym. Polecam stal ocynkowaną wysokiej jakości, to najlepsze rozwiązanie.


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów