wynajem maszyn czyszczących

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

misia22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 02 lut 2017, 12:42
wynajem maszyn czyszczących

autor: misia22 » 24 maja 2017, 17:18

Witajcie! Mam pytanie gdzie mogę wynająć odkurzacz przemysłowy ? Potrzebuję takiego odkurzacza do czyszczenia powierzchni handlowych, dużo czytałem ze bardzo fajne usługi oraz prowadzi wynajem odkurzaczy przemysłowe firma Seti którą wszyscy polecają . Jakie jest Wasze zdanie ktoś z Was korzystał z ich usług ?

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: wynajem maszyn czyszczących

autor: Tomek320 » 26 cze 2018, 12:48

Jeśli chcesz urządzenie do czyszczenia powierzchni w sklepie to pewnie prowadzisz własną firmę. Nie wyjdzie Ci taniej - zwłaszcza w dłuższym okresie kupno takiego sprzętu? Moim zdaniem lepiej zainwestować raz i mieć problem z głowy. Jeśli chodzi o dobre maszyny czyszczące to mogę Ci polecić sklep elinea https://elinea.com.pl/ bo mają ogromny wybór tego typu urządzeń. Ja czasem korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony więc polecam!

ramona5
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2015, 21:21
urządzenia czyszczące

autor: ramona5 » 05 lip 2018, 15:58

Jeżeli chodzi o urządzenia czyszczące, to firma http://www.hako.pl ma w ofercie takie rzeczy, mogą pomóc dobrać odpowiednie rozwiązanie. Dostępne są u nich takie urządzenia czyszczące jak szorowarki do podłóg, zamiatarki, odkurzacze, sprzedają też środki czystości. Można się ich doradzić, mają serwis, zapewniają zastępcze urządzenia czyszczące na czas naprawy w przypadku awarii.

Kuba8986
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 mar 2019, 9:34
Re: wynajem maszyn czyszczących

autor: Kuba8986 » 22 mar 2019, 16:16

Moge polecić Seti-maszyny w sumie to jedyna firma jaką znam która zajmuje się wynajmowaniem takiego sprzętu.

krystek3
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2019, 9:15
Re: wynajem maszyn czyszczących

autor: krystek3 » 19 paź 2019, 10:35

My wynajmowaliśmy z Poznania z seti-maszyny.pl polecam, dobre ceny i super sprzęt

edek-ledek
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 02 cze 2015, 9:17
Lokalizacja: Warszawa
Re: wynajem maszyn czyszczących

autor: edek-ledek » 19 paź 2019, 16:17

Masz też ofertę wynajmu parownic, które mogą być pomocne w sprzątaniu. Szczególnie w miejscach małodostępnych. A takie zazwyczaj są zlecane do czyszczenia.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 12 gości

Gotowe projekty domów