dekoracja wnetrza-naklejki scienne

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
ZofiaK
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 kwie 2015, 10:08
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: ZofiaK » 24 wrz 2015, 8:53

Jeśli już, to szablon. Naklejki są jednak... co nieco kiczowate.

ko0oza
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 wrz 2015, 10:23
Lokalizacja: Rzeszów
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: ko0oza » 24 wrz 2015, 10:39

Nie wszystkie naklejki muszą być jak to nazwałeś "infantylne". Nie każda grafika będzie spełniała odpowiednie zadanie w pokoju. np u mnie na czerwonej ścianie chciałem takie duże kwiaty, które były bardzo ładne lecz na ścianie prezentowały się zdecydowanie słabiej. W odpowiednim doborze pomogli mi chłopaki z dekorujmy.com.pl - mają tam ogromną ofertę aranżacji wnętrz oraz przykładowe inspirację. Wybrałem ich obraz do pokoju, lecz szybko mnie namówili na kolejny - ten już do sypialni, podświetlany będzie pełnił również rolę lampki nocnej :) Polecam :)

majalos
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2015, 11:06
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: majalos » 24 wrz 2015, 11:19

Naklejki to świetne rozwiązanie

EldorRado56
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 02 wrz 2015, 9:10
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: EldorRado56 » 24 wrz 2015, 11:22

ja jednak wolę chyba klasyke i jednolite kolory., Takie naklejki bardziej mi się kojarzą z pokojem dla dziecka.

tapeciaż
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2015, 5:25
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: tapeciaż » 29 wrz 2015, 17:13

Myślałem o naklejkach do pokoju córki, ale nas zaskoczyła swoją decyzją.Moja córcia wymyśliła sobie w pokoju tapety. Wybrała sobie ze strony pixers.pl. Zdziwiłem się jej wyborem.
Powiedziała, ze bardzo lubi lilie i chce mieć je na ścianie. No cóż dwunastolatki mają już swoje zdanie.
tapeciaż

Ekspert Sztukaterii WMB
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 26 mar 2015, 13:14
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: Ekspert Sztukaterii WMB » 06 paź 2015, 19:16

A może elementy sztukaterii ? Pasują do każdego wnętrza :) Listwy ścienne stworzą ciekawą atmosferę i mogą być obramowaniem dla obrazów. Albo panele dekoracyjne 3D, które wprowadzą niepowtarzalny klimat :) Sztukaterią można się bawić dzięki czemu na pewno uzyskamy nietuzinkowe dekoracje :)

Obrazek


Obrazek

krzecki75
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 wrz 2015, 21:10
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: krzecki75 » 21 paź 2015, 14:28

Jak dla mnie też takie naklejki to raczej kicz.

krzecki75
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 wrz 2015, 21:10
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: krzecki75 » 21 paź 2015, 14:28

Jak dla mnie też takie naklejki to raczej kicz.

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: GlazuraStrzelin » 26 paź 2015, 10:26

Takie naklejki do wnętrz może i są dobre,ale raczej do pokoju dziecka,kiedy to wzory i kolory na ścianach zmieniają się dosyć często,więc to samo będzie w przypadku naklejek. W pokoju dziennym czy kuchni- zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie postawić na tradycyjne płytki na podłogę oraz ściany,w praktyce prezentują się naprawdę znakomicie:)

mikol
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2015, 13:47
Lokalizacja: Olsztyn
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: mikol » 28 paź 2015, 11:11

Naklejki ścienne w sumie sam robiłem. Projektowanie takiej naklejki to chwila moment w komputerze, a drukarnia wielkoformatowa to około 20zł za plansze 50x70cm na bezbarfnej folii przylepnej. O wiele trawalsze i tańsze niż kupowanie

Awatar użytkownika
kruszyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2015, 10:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: kruszyna » 28 paź 2015, 12:56

Podobają mi się takie naklejki, dobry sposób na ożywienie pomieszczenia w kilka sekund :)

Selsey
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 09 wrz 2014, 7:25
Kontaktowanie:
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: Selsey » 29 paź 2015, 12:56

Być może jest to fajny pomysł,ale jako coś "przejściowego",tymczasowego. Polecam skupić się na sprawdzonych rozwiązaniach w kwestii dekoracji,no do salonu fajnym pomysłem będzie cegła ozdobna lub kamień. Z tańszych opcji tynk strukturalny. My chętnie pomożemy dopasować do tego odpowiednie,stylowe meble:)
Selsey.pl

kasiazaleta
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2017, 8:47
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: kasiazaleta » 18 maja 2017, 8:54

Miałam podobny problem. Czym ozdobić ściany. Salon pomalowany na biało wyglądał troszkę jak sala szpitalna. Kilka razy widziałam u znajomych fototapety więc zdecydowałam iść w tym samym kierunku. No i tu dopiero pojawił się problem. Jaki wzór! T nie przelewki. Sklepów są chyba tysiące wystarczy wpisać w google i co sklep to ładniejsze fototapety. Męczyłam się z tym wyborem kilka miesięcy no i wreszcie znalazłam taką fototapetę i już jest na mojej ścianie :) aha i teraz szukam czegoś do sypialni :( znów kilka miesięcy szukania
Obrazek

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: KamilaMeble » 24 maja 2017, 7:51

Umówmy się, że taka fototapeta wygląda po prostu lepiej niż zwykłe naklejki, chociaż jak wiadomo jest to kwestia gustu. Naklejki na ściany polecam też jako dekoracja czy ozdoba biura, tam bez problemu się odnajdą i będą ciekawie prezentować.
meble z dostawą do domu.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: dekoracja wnetrza-naklejki scienne

autor: Dżasmina » 24 lip 2017, 7:03

takie naklejki są bardzo ładne i fajnie urozmaicają wnętrza.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów