Jaki agregat tynkarski ?

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

profipartner
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2006, 22:24
Lokalizacja: zywiec
Kontaktowanie:
Jaki agregat tynkarski ?

autor: profipartner » 20 mar 2006, 22:28

Chce poszerzyc dzialalnosc o uslugi wykonywania tynków, chcialbym kupic jakis agregat do tynkow gipsowych, cementowych i mineralnych, dobry i niezawodny, moze byc uzywany, prosze o sugestie i opinie

lukx1
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2008, 14:12
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: lukx1 » 08 paź 2008, 12:00

profipartner pisze:Chce poszerzyc dzialalnosc o uslugi wykonywania tynków, chcialbym kupic jakis agregat do tynkow gipsowych, cementowych i mineralnych, dobry i niezawodny, moze byc uzywany, prosze o sugestie i opinie


Witam
Do dobrych i niezawodnych agregatów tynkarskich można zaliczyć niemieckich producentów PFT model G4 najbardzej znany i m-tec m3. Są to naprawdę niezawodne maszyny, jednak trzeba uważać ponieważ na nowe agregaty PFT ostatnimi czasy narzekają głównie na kompresory i reduktory. Jeśli chodzi o firmę m-tec to są bardzo dobre i stare i nowe. są jednak problemy z używanymi, bardzo mało jest ich na rynku, (odrazu rozchwytywane).
Od jakiegoś czasu poprawił się również KALETA, w tej chwili są to maszyny dosyć dobre i stosunkowo tanie.

Pozdrawiam

tomek2287
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2012, 7:56
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: tomek2287 » 13 paź 2012, 7:59


Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: Masertiger » 23 wrz 2016, 10:26

profipartner pisze:Chce poszerzyc dzialalnosc o uslugi wykonywania tynków, chcialbym kupic jakis agregat do tynkow gipsowych, cementowych i mineralnych, dobry i niezawodny, moze byc uzywany, prosze o sugestie i opinie



Ja mogę polecić agregator tynkarski marki BENZA kupiłem tutaj http://tarwis.pl/produkty.php?katid=46&strona=1 Mam swoją firmę budowlaną i wiem, że u mnie się ona sprawdza. Maszyna dobrze kładzie tynk, powierzchnia jest gładka i równa, wygodna w użytkowaniu. Jak się coś zepsuje, to można kupić w tym sklepie części zamienne.

balsyl
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2016, 13:36
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: balsyl » 18 paź 2016, 7:59

Na pewno nie taki najtańszy.

yuliiam
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 3:11
agregaty tynkarskie firmy Malek

autor: yuliiam » 31 mar 2017, 3:20

Chce polecic agregaty tynkarskie tworzące i serwisujące firma Malek. To jest duza rodzinna firma, ktora dziala na rynku od wielu lat. Tak ze przez wiele lat zdobyly ogromne doswidczenia zawodowe i techniczne, Maja duzy park maszynowy. Maja nawet taka usluge jak leasing. Miala okazje skorzystac z ich uslug, takze polecam

jowita90
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2017, 15:19
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: jowita90 » 06 kwie 2017, 15:24

Witam .Może zanim Pan kupi to polecę wypożyczyć narazie agregat . O ile Panu będą odpowiadać a wierzę że tak to dokona Pan zakupu.

Yacek11
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2017, 18:42
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: Yacek11 » 07 kwie 2017, 16:14

Polecam agregaty tynkarskie firmy Małek. Nalepszy wg. mnie to agregat tynkarski M-4 MAX, na który firma posiada Certyfikat Europejski. Mają umowę z największą firmą leasingową w Polsce – EFL Leasing, która należy do grupy Credit Agricole. Dzięki temu firma oferuje zakup produktów w korzystnym leasingu.

anna_asztemborska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2017, 14:57
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: anna_asztemborska » 12 kwie 2017, 15:02

Gorąco polecam agregaty tynkarskie Firma Małek produkuje świetne agregaty tynkarskie praca z nimi jest bardzo efektywnai przyjemna oby każdą robota tak gładko szła.

Aleksia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2017, 19:37
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: Aleksia » 10 maja 2017, 20:01

Najlepszym agregatem tynkarskie są agregaty firmy Małek. Wykonują oni konstrukcje agregatów oraz części zamienne i podzespoły. Współpraca z nimi przebiega szybko i sprawnie a także usługi są niedrogie. Polecam gorąco http://agregatymalek.pl/

manieqq
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2017, 7:25
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: manieqq » 23 maja 2017, 7:30

Polecam firmę Małek. W swojej ofercie mają zarówno gotowe agregaty jak i konstrukcje agregatów. Działają szybko i solidnie przy tym niedrogo. Posiadają części zamiennne części elektrycznei hydrauliczne, po prostu wszystko potrzebne. A jeżeli nie potrzebujesz agregatu na własność możesz u nich wyporzyczyć. Ja korzystałem własnie z wyporzyczalni. właściciel to bardzo rzeczowy człowiek, polecam naprawde bardzo tą firmę

Madzialena25
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:12
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: Madzialena25 » 31 maja 2017, 11:15

A ja polecam agregaty firmy Małek - tutaj znaleźć można więcej informacji: http://agregatymalek.pl/ . Ceny proponowane przez firmę Małek są adekwatne do jakości. Pracownicy zatrudnieni w firmie są komunikatywni, chętni do pomocy i służą dobrą radą. Nie mam zastrzeże co do świadczonych przez nich usług.

Miro65
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 18:25
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: Miro65 » 04 paź 2017, 18:38

Ja polecam w pełni profesjonalną i światową firmę KALETA. Działają już od 1994 roku. Mają potężny zakład produkcyjny w Aleksandrowicach. Wcześniej byli w Krakowie na Siewnej. Współpracuję z nimi już kilkanaście lat i wiem że Kaleta to najlepsza marka w Polsce , w europie i na świecie. Mają wszystkie części do agregatów tynkarskich także w sklepie internetowym.
Większość części produkują sami jak płaszcze , ślimaki, mieszaki itp. Wiem że produkują dla innych polskich Małych zakładów pod ich nazwą. Szczerze polecam agregaty i części zamienne z firmy Kaleta są naprawdę rewelacyjne .

Miro65
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 18:25
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: Miro65 » 04 paź 2017, 18:44

i jeszcze jedno. Firma Kaleta produkuje agregaty tynkarskie na 230V zarówno do tynków z worka jak i do tynków elewacyjnych. Polecam agregat tynkarski Kaleta 4/230 V.
Rewelacyjny agregat z zasilaniem jednofazowym.

IzabelaSz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2017, 14:19
Re: jaki agregat tynkarski ?

autor: IzabelaSz » 13 lis 2017, 14:22

polecam agregat Agregat tynkarski M-4 MAX 230V. Jakość super.


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

Gotowe projekty domów