Mieszkania w Wilanowie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 18 maja 2017, 12:02

I właśnie pojawił się ranking dzielnic :) Wilanów rządzi!
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... elnic.html

Pantera26
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 16 cze 2015, 18:20
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Pantera26 » 27 lip 2017, 8:22

No proszę, czyli moja decyzja o zakupie mieszkania w nowo powstałym "Brzozowym Zakątku" jest jednak słuszna. Co prawda nadal z mężem czekamy na zgodę banku o przyznanym kredycie ale wiemy już gdzie swoje "własne M" kupimy. Polnord buduje osiedle z mieszkaniami właśnie dla rodzin z dziećmi, będą place zabaw a teren będzie bezpieczny i ogrodzony. Oglądaliśmy plany mieszkań i będą przestronne i nasłonecznione ze słonecznymi balkonami. Decyzja o zakupie mieszkania to ważna decyzja w życiu przed którą jeszcze stoimy, ale ranking mówi sam za siebie więc raczej kupimy mieszkanie w Brzozowym.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 24 sie 2017, 12:15

Z nowych inwestycji w Wilanowie są Ogrody Wilanów, wg mnie bardzo ładna inwestycja. Kameralnie, niewiele mieszkań w budynkach i cenowo - przystępnie.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: malina32 » 05 paź 2017, 13:20

Teraz warto kupić na Woli mieszkanie bo na osiedlu Nowe Odolany są atrakcyjne promocje, można kupić mieszkanie nawet o 45 tys taniej

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: stix » 16 paź 2017, 10:55

W Wilanowie też są dobre oferty, tylko trzeba umieć je znaleźć. Moja koleżanka niedawno własnie kupiła tutaj mieszkanie i wcale nie z ogłoszenia, bo tam podobno oferty są mizerne i ceny przesadzone. Współpracowała z pośrednikiem https://www.jaworski24.pl/pl/ i on się wszystkim zajął, miał jakieś tam dojścia do lepszych ofert i udało jej się kupić zaledwie 3-letnie mieszkanie w super standardzie i niezłej cenie

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: draczek » 26 gru 2017, 12:36

Zgadzam się, Wilanów też kojarzy mi się z rewelacyjnymi osiedlami, najbardziej z Oazą Wilanów bo z tego osiedla jest wszędzie blisko, do parku i pałacu, na przystanki w każdą praktycznie stronę i na plażę Wilanów ;) :D

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 30 gru 2017, 13:28

Z fajnych inwestycji w Wilanowie, to pamiętam jeszcze Apartamenty Villa Nobile i Park Krolewski, niestety obie inwestycje sprzedały się w 100%. Ale warto poszukać, bo buduje się wiele nowych.

Cudna
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:55
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Cudna » 27 kwie 2018, 16:33

Ach ten Wilanów :) Lubię go i tyle! Też tak macie z niektórymi dzielnicami?
Fajnie się tam spaceruje, ostatnio miałam sprawę do załatwienia i zamiast wsiąść w autobus, poszłam piechotą, deszcz mi wcale nie przeszkadzał :)

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: martinrekk » 28 sie 2018, 9:38

Moi znajomi chcą sobie kupić mieszkanie w Willi Międzylesie, tam jeszcze są prace prowadzone ale z tego co wiem to robota już bardzo zaawansowana. Też sobie z mężem tę inwestycję przeglądamy analizujemy i jeśli chodzi o komfort lokalizację metraż to oferta jedna z ciekawszych jakie są w okolicy imo.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: Piotr1955 » 02 paź 2018, 9:34

Sporo ciekawych inwestycji jest realizowanych teraz w Wawie i okolicach. My ostatnio z mężem tylko jeździmy i oglądamy...ostatnio byliśmy w Willi Międzylesie - http://www.willa-miedzylesie.pl/. Świetne rejony kiedyś w Wawrze mieszkałam więc znam. Mieszkania mają tutaj duże, nawet 82 metry, ale do tego dochodzi jeszcze ogródek 150 m2 na parterze albo poddasze 70 m2 na piętrze także tak naprawdę człowiek kupując mieszkanie to kupuje tutaj po trochu dom.

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Mieszkania w Wilanowie

autor: raku » 26 paź 2018, 7:35

Podczas szukania odpowiedniego mieszkania na pewno bardzo pomoże Ci agencja nieruchomości. Posiada ona dużą bazę dostępnych nieruchomości, które są oferowane na sprzedaż. Z ich https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ pomocą znacznie szybciej znajdziesz wymarzone lokum. Oszczędzi To Wam zarówno mnóstwo czasu jak i stresu :) No i zawsze możecie trafić na fajną okazję, której sami moglibyście nie znaleźć


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów