Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Schody
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 13 sty 2015, 13:38
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Schody » 22 lut 2017, 13:41

Zamiast inwestować w mieszkanie czy dom w Polsce lepiej jest zainwestować w apartament w Hiszpanii. Co prawda ceny idą w górę (to już nie jest to co po wybuchu kryzysu) ale nadal są atrakcyjne. Sam kupiłem przy pomocy agencji http://financiera.eu/ 2 apartamenty w Hiszpanii i po odjęciu kosztów i tak zostaje bardzo przyjemna sumka.
Od 15 lat zajmuje się produkcją i montażem schodów- Jestem Ekspertem :)

bart_odbojnica
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2017, 22:06
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: bart_odbojnica » 24 lut 2017, 22:32

Schody pisze:Zamiast inwestować w mieszkanie czy dom w Polsce lepiej jest zainwestować w apartament w Hiszpanii. Co prawda ceny idą w górę (to już nie jest to co po wybuchu kryzysu) ale nadal są atrakcyjne. Sam kupiłem przy pomocy agencji http://financiera.eu/ 2 apartamenty w Hiszpanii i po odjęciu kosztów i tak zostaje bardzo przyjemna sumka.


Czy ja wiem czy to takie opłacalne? Lepiej jednak postawić na centrum Poznania lub Wrocławia. Dochód pewny przez cały rok i łatwiej w razie czego panować nad sytuacją niż w Hiszpanii.

łukasz83
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 13 lis 2016, 21:44
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: łukasz83 » 26 lut 2017, 14:10

Też jestem tego zdania że na wynajmnie mieszkania można sobie całkiem fajnie zarobić, jakbym tylko wygrał w totolotka od razu kupuję kilka mieszkań pod wynajem. Póki co podobają mi się mieszkania w Gliwicach na nowym osiedlu [link do oferty na Gratka wygasł] Co sądzicie o tym ogłoszeniu?

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: PawełNM » 27 lut 2017, 18:43

Moim zdaniem inwestycja w mieszkania jest zawsze świetną opcją, pod warunkiem że wybierzemy nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji. W związku z tym na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę Euro Styl http://www.eurostyl.com.pl/ . W tym przypadku bowiem możemy zdecydować się na mieszkanie w ekskluzywnej dzielnicy, przy czym takie nowe mieszkania pruszcz gdański cechuje wysoki komfort, przy czym możemy się zdecydować na opcję liczącą od 2-4 pokoi, a Brama Żuław to na pewno nader atrakcyjna okolica.

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: tyga33 » 12 kwie 2017, 14:06

Odłożyłem trochę pieniędzy i postanowiłem wziąć kredyt pod nieruchomość. Lokal wyremontowałem i podzieliłem pod kilku najemców. W procedurach kredytowania i pozyskiwania najemców pomagała mi cały czas firma http://pmspoland.pl. Właściwie większość rzeczy wzięli na siebie. Teraz spłacam raty kredytu, a do tego zarabiam na najemcach i nie mam kłopotów podatkowych, ani technicznych, bo wszystko jest dopięte przez nich.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: tomi12 » 29 kwie 2017, 12:52

Moim zdaniem inwestowanie w nieruchomości to bardzo opłacalny interes. Polecam Wam tego e-booka http://www.jakzarabiacnaflipach.pl/, Napisany w formie poradnika, w bardzo przystępny sposób. Zawiera sporo praktycznej wiedzy i wskazówek a do tego znajdziecie tam mocną dawkę motywacji. Ja czytam i przyswajam wiedzę, potem mam zamiar wykorzystać ją w swoich działaniach.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: kosmo3 » 02 maja 2017, 0:14

Takie mieszkania powinny być zlokalizowane przede wszystkim w dobrym miejscu. Warto na pewno zerknąć sobie tutaj http://www.dsdevelopment.pl . Deweloper oferuje bowiem ciekawe rozwiązania w dobrej cenie. Obecnie realizuje 3 inwestycje.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: arek_ch » 04 maja 2017, 8:11

Gdy już zdecydujesz się na zakup nieruchomości, rozważ skorzystanie z usług firmy, które zajmują się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomości. Jedną z nich można znaleźć pod adresem: http://time2home.pl/oferta/.

Zusina80
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2017, 12:26
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Zusina80 » 04 maja 2017, 12:36

W Łodzi przerobiono starą wojskową drukarnię na pomieszczenia biurowe i lokale usługowe na wynajem. Budynek nosi nazwę Drukarnia Center. Jest coraz większe zapotrzebowanie na takie właśnie biurowce w przystępnych cenach i dobrych punktach. Całą powierzchnia pod wynajem wynosi ok 4000 m2, więc całkiem sporo. Na stronie www.drukarnia-center.pl wszystko jest wyszczególnione, jakie powierzchnie maja poszczególne lokale i inne.

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Gramin » 04 maja 2017, 14:18

Myślicie że obecnie warto zainwestować jeszcze w jakieś mieszkanie w dużym mieście? Czy lepiej poczekać aż ceny będą maleć?
Silver Service - usługi sprzątające

Grzegorz_Nowak
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2016, 9:32
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Grzegorz_Nowak » 05 maja 2017, 12:35

Jeśli mamy do tego warunki to z pewnością warto zainwestować, szczególnie jak mamy upatrzoną konkretną lokalizację np blisko uczelni itp. Myślę. że mieszkania na sprzedaż Rzeszów to byłby dobry pomysł. W końcu miasto studenckie :D

ulik
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 27 cze 2011, 17:57
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: ulik » 09 maja 2017, 15:23

pewnie, ze można jakieś fajne nieduże w stylu loftów jak a Norwida 1 zawsze się opłaca

Awatar użytkownika
Steinfass
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 08 sty 2013, 13:30
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: Steinfass » 18 maja 2017, 11:16

Ceny nieruchomości w dobrych lokalizacjach rosną, więc jeśli tylko dobrze wybierzemy, to na pewno jest to opłacalny biznes. najlpeiej oczywiście kupić mieszkanie tanio w okolicy, które będzie się w najbliższej sytuacji dobrze rozwijać, powiększając wartość rynkową mieszkania. Trzeba sprawdzać plany zagospodarowania przestrzennego.

Awatar użytkownika
doktorells
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 21 lip 2014, 11:47
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: doktorells » 19 maja 2017, 12:57

Firmy, ktory się zajmują sprzedaż lub wynajmem mieszkania dokonują rzeczywiście specjalnych analiz, porównując dane demograficzne z planami rozwoju miasta i prywatnymi inwestycjami. Bardzo dobrze w takich wypadkach sprawdza się oprogramowanie gis. Konkretne przykłady jego zastosowania można znaleźć na stronie arcanagis.

majkimajk
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 27 lut 2013, 19:40
Re: Inwestycja w mieszkanie pod wynajem

autor: majkimajk » 22 maja 2017, 15:14

A możesz jakimś konkretnym przykładem ze strony rzucić?:)


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów