Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

admowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2014, 10:30
Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

autor: admowski » 19 lip 2016, 15:40

Dzień dobry,
Wraz z mężem planujemy mały remont w domu; w tym łazienki ale to już zupełnie inna sprawa (grubsza). I właśnie o to głównie tu chodzi: gdyż w planach jest wymiana wanny na prysznic ( ze względu na chęć zaoszczędzenia miejsca), to tego kupno umywalki- najlepiej na taką z szafką, wymiana fugi, zainstalowanie uchwytów ponieważ w domu jest osoba starsza. Czy orientujecie się Państwo jeśli chodzi o sklepy internetowe z akcesoriami łazienkowymi? Mieszkam w niewielkiej miejscowości, a w lokalnych sklepach nie ma zbyt dobrego wyboru. Chodzi o to aby nie był to pierwszy lepszy sklep, tylko rzetelna firma, która nie tylko sprzeda nam wszystko to co chcemy, ale też będzie możliwość obejrzenia towaru przed zakupem.

Krzys34
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 26 wrz 2013, 10:30
Re: Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

autor: Krzys34 » 20 lip 2016, 9:34

Wiesz co ja jak chciałem zainstalować kabinę prysznicową w mojej łazience ale kompletnie nie wiedziałem jak się do tego zabrać- wiadomo, że nie wystarczy tylko założyć, trzeba pamiętać też o podciągnięciu wody itp... i szukałem jednocześnie kabiny, która podobać się będzie mojej żonie. Natrafiłem na sklep internetowy, w którym można obejrzeć wizualizacje 3D i inspirować się nimi.
Było to już ładnych parę lat temu, więc nazwy sklepu nie pamiętam ale fakt, że znalazłem na stronie pomoc, na którą u innych nie mogłem liczyć- nakłonił mnie do zakupu właśnie w tym sklepie. A najlepsze było to, że mogłem zainspirować się tymi darmowymi projektami ze strony...

ernestKw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 11 lut 2014, 9:49
Re: Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

autor: ernestKw » 20 lip 2016, 10:36

Ja właśnie jestem na etapie wymiany mebli łazienkowych i zlewu w kuchni i znajomy doradził mi łazienkaplus- (podobno) najlepszy sklep z wyposażeniem łazienek w Polsce, pomimo tego, że miałem już wybrany sklep, w którym zdecydowałem zrobić się zakupy. No chcąc, nie nie chcąc jednak wszedłem na stronę tej łazienkaplus i tam widziałem fajne jakieś pokazowe wizualizacje. No i żona zdecydowała w końcu, że w tym sklepie jest dużo większy asortyment, a co ja miałem do powiedzenia :D. Ale mówiąc już poważnie to zajrzyj sobie na ich witrynę, tam jest to wszystko ciekawie pokazane na wizualizacjach 3D właśnie.

admowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 22 wrz 2014, 10:30
Re: Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

autor: admowski » 21 lip 2016, 11:55

http://inspiracje.lazienkaplus.pl Czy aby na pewno chodzi o ten sklep? Fajne te wizualizacje ale jednak chyba wolałabym zobaczyć wszystko na żywo.

ernestKw
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 11 lut 2014, 9:49
Re: Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

autor: ernestKw » 21 lip 2016, 14:11

admowski pisze:http://inspiracje.lazienkaplus.pl Czy aby na pewno chodzi o ten sklep? Fajne te wizualizacje ale jednak chyba wolałabym zobaczyć wszystko na żywo.

prócz tych projektów i wizualizacji możesz zobaczyć sobie wszystko „na żywo” w poznaniu.
Ok muszę kończyć. Powodzenia ;)

Jura_materiały
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 10 maja 2017, 6:42
Lokalizacja: Bielsko/Czechowice/Łodygowice
Kontaktowanie:
Re: Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

autor: Jura_materiały » 15 maja 2017, 6:17

Polecamy Polskiego producenta armatury łazienkowej https://silla.pl/
Współpracujemy z ową firmą już ładnych parę lat.

Pozdrawiamy Jura Podbeskidzie

teag
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2017, 6:58
Re: Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

autor: teag » 15 maja 2017, 7:38

Zapytaj zaufanego znajomego, to najlepsze wyjście.

Jura_materiały
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 10 maja 2017, 6:42
Lokalizacja: Bielsko/Czechowice/Łodygowice
Kontaktowanie:
Re: Szukam rzetelnego sklepu z akcesoriami łazienkowymi.

autor: Jura_materiały » 15 maja 2017, 8:30

teag pisze:Zapytaj zaufanego znajomego, to najlepsze wyjście.

Skuteczna reklama to inteligentna reklama...
Pozdrawiamy Jura Podbeskidzie


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów