Ankrowanie ściany + wzmacnianie dachu, Myślenice ( małopolska)

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kirsky
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:00
Ankrowanie ściany + wzmacnianie dachu, Myślenice ( małopolska)

autor: kirsky » 14 maja 2017, 22:13

Dzień dobry.


Nie jestem do końca pewien, czy w dobre miejsce trafiłem, szukam ekipy remontowej, która podjęłaby się ankrowania ściany + wzmacnianie dachy, wszystko ma być wykonywane wg. projektu, który mogę udostepnić do wglądu zainteresowanym. Chodzi o nieruchomść położoną w Myslenicach ( woj. małopolskie), więc szukam kogoś z okolic.
Warunkiem podjecia się prac jest doświadczenie w tego typu remontach przy starych domach, mile widziane byłoby podanie kilku telefonów do wcześniejszych klientów. Grubość ścian 1 metr...

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie zapraw uszczelniających, co wybrać; Ceresit cr 90 (130 zł za 25 kg) czy Ceresit cr 166 ( 300 zł za 25kg). Chodzi mi tutaj konkretnie o uszczelnienie wewnatrz domu ścian ( wilgotne), sciany do wysokści kolo 1 metra są zbudowane z kamienia, potem z cegły. Dodam tyle, że sciany były juz osuszane poprzez iniekcję płynem Ceresit C081.

Numer kontaktowy: 518969354
ingpomoc@gmail.com

Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów