Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

RobertKGB
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 991
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:36
Lokalizacja: 3-City
Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: RobertKGB » 28 lip 2014, 12:32

Jak by ktoś poszukiwał solidnego wykonawcy w okolicach trójmiasta i kaszub, to z chęcią mogę polecić firmę która buduje u mnie, wszelkie informacje na priv

KTH
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: KTH » 28 lip 2014, 13:52

oby to nie ta sama ze Starogardu Gdańskiego ;-)

blondyna
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:36
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: blondyna » 12 paź 2015, 13:59

Witam. U mnie w zeszłym roku robiła ekipa spod Przodkowa http://mardom.biz.pl/. Byłam bardzo zadowolona. Widać było, że mieli spore doświadczenie w budowaniu domów od zera pod sam klucz. Bardzo byłam też zadowolona z panującego porządku na budowie. U sąsiadów budował dom ktoś inny i jak widziałam jaki bałagan ma ich firma zostawione na tamtej budowie to byłam przerażona. Na szczęście ja wcale nie musiałam nikomu zwracać uwagi z firmy MARDOM . W terminie również się wyrobili a to też ważna rzecz- zwłaszcza dla banku ;-/ Do tego szef widać, że zna się na rzeczy bo potrafił nam doradzić lepsze rozwiązania, które u nas się faktycznie sprawdziły.

RobertKGB
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 991
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:36
Lokalizacja: 3-City
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: RobertKGB » 13 paź 2015, 10:32

blondyna, weź się lepiej za naukę, to i na porządną robotę przyjdzie czas, bo na wklejaniu reklam fortuny nie zbijesz.

Maro233
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2015, 9:12
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: Maro233 » 13 paź 2015, 16:22

Jak pojawił się temat to warto się wypowiedzieć. Ja zleciłem budowę mojego domu firmie Tineda. Nie miałem żadnych problemów podczas budowy mojego domu. Wszystko według zaleceń, a i pracownicy mili. Przetestowałem, więc zachęcam http://www.favore.pl/451355_budowa-domo ... rskie.html

g.przybysz8
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:39
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: g.przybysz8 » 09 mar 2016, 19:53

Witam
Czy można poprosić o namiar na firme budowlana która Państwo polecaja?
Pozdrawiam

Bata
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 15 sty 2015, 17:16
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: Bata » 14 sie 2016, 20:36

Oczywiscie - jesli chodzi o generalne wykonawstwo obiektów Trójmiasto to moge smialo polecic firme: http://www.inhaus.gda.pl/
Wspolpracuja z wieloma deweloperami, takze z tymi najwiekszymi. Zadzwon do nich i dowiedz sie o pelna oferte.

Tusia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2017, 19:01
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: Tusia » 26 kwie 2017, 19:11

Witam,

odświeżam temat - jeśli ktoś z Was budował, buduje, planuje budowę i ma już wybraną / sprawdzoną ekipę budowlaną poproszę o polecenie, może być na priv. Interesują mnie firmy budowlane, ale także pojedynczy wykonawcy murarz, tynkarz, dekarz, itd.

Tusia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2017, 19:01
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: Tusia » 26 kwie 2017, 19:12

oczywiście okolice Trójmiasta woj. Pomorskie zgodnie z wątkiem :)

Awatar użytkownika
ewaboberr
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2017, 15:01
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: ewaboberr » 08 maja 2017, 8:18

Tusia pisze:oczywiście okolice Trójmiasta woj. Pomorskie zgodnie z wątkiem :)


hej, napisałam wiadomość :)

Awatar użytkownika
KarolKaczmarczyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:12
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: KarolKaczmarczyk » 02 cze 2017, 11:41

A ktoś korzystał z usług ItoDesign z Gdańska w kwestii remontu pod klucz? Na stronie swojej mają dobre opinie i ładne realizacje w portfolio, ale wiadomo - chce się wiedzieć jak wyglądała współpraca w całym procesie

Franek74
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:07
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: Franek74 » 11 gru 2017, 16:24

Trzeba zwrócić uwagę na sprawdzonego dewelopera. Solidną i uczciwą firmą w Tczewie jest www.mhausdeweloper.pl. Dzięki nim kupiłem fajne mieszkanko w korzystnej cenie.
Firma realizuje zarówno budynki dla klientów indywidualnych, według otrzymanych projektów i wytycznych jak również inwestycje w postaci kompletnych osiedli mieszkaniowych.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: luiza82 » 27 mar 2018, 9:55

Ciekawe projekty realizuje firma www.stanysurowepomorskie.pl. Dobrze się z nimi współpracuje, są otwarci na wizje klienta. Ich główną specjalizacją jest stawianie budynku od podstaw do stanu surowego. Dokonują także przygotowania obszaru wokół stawianej budowli. W tym zakresie wykonują niwelowanie lub skarpowanie terenu.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: luiza82 » 14 cze 2018, 19:31

Firma www.ligar.pl zajmuje się projektowaniem i budową drewnianych domów szkieletowych, w tym domów mieszkalnych i rekreacyjnych. Z całą odpowiedzialnością polecam ich usługi. Mają ciekawe wizje, potrafią sprostać oczekiwaniom klienta, ceny mają bardzo konkurencyjne do innych firm.

Lewiana
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2018, 8:32
Re: Pomorskie, Trójmiasto - ekipa budowlana

autor: Lewiana » 25 lip 2018, 8:47

Ja parę miesięcy temu naszukałam się w internecie dobre kilka dni, zanim znalazłam firmę, z którą można było konkretnie coś ustalić. Jako jedyni potrafili wytłumaczyć mi sensownie, po ludzku, co i jak będzie robione :lol: Tutaj można przejrzeć ich realizacje i trochę poczytać: https://www.trojmiasto.pl/Perfect-Construction-o54437.html
Polecam wszystkim niezorientowanym w temacie, którzy potrzebują prostych rozwiązań :D


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów