Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

anna_klew
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:50
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: anna_klew » 27 paź 2016, 10:12

Stylowo i elegancko może połączenie stali byłoby wskazane.
Na www.bth. można zamówić elementy ze stali nierdzewnej.

felicja64
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 28 lis 2016, 12:02
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: felicja64 » 30 kwie 2017, 0:06

Urządzenie wnętrza zarazem eleganckiego i przytulnego nie jest łatwe, poza tym trzeba pamiętać też o funkcjonalności pomieszczenia. Warto korzystać z pomocy architekta, gdy posiada się takie możliwości. Ja swój dom oddałam w ręce http://maisoncreative.pl, właścicielką jest pani Dorota Kowalczyk, świetny architekt, kreatywny z pasją. Można u niej zamówić piękne tkaniny, dostępne są też model znanych francuskich marek. Teraz wiele osób stawia na białe wnętrza, również jestem ich zwolennikiem.

Ekspert Porta
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 29 mar 2017, 19:14
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Ekspert Porta » 02 maja 2017, 9:01

Witam, zgadzam się z opinią, że urządzanie mieszkań to inwestycja na długo. Nikt nie planuje remontów z myślą o ponownym urządzeniu po upływie kilku miesięcy. Aranżacja wnętrza to nie tylko dobór mebli i koloru ścian, ale także odpowiednich drzwi. Każdy element urządzanej przestrzeni powinien pasować do przyjętej koncepcji, a także gwarantować kilkuletnią trwałość. Takie też są drzwi Porta, które dzięki rozbudowanej ofercie wielu kolekcji, odpowiadają oczekiwaniom Klientów urządzających mieszkania w dowolnym stylu.

Seart Meble z Drewna
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:00
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Seart Meble z Drewna » 29 maja 2017, 10:19

Z klasą i przytulnie - pierwsze skojarzenie to drewno. Meble drewniane dostępne są w różnych stylach, ale zawsze tworzą piękne wnętrza z klasą i nadają im przytulności.

Zalachenko299
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 29 maja 2017, 10:44
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Zalachenko299 » 29 maja 2017, 11:21

Wydaje mi sie, ze ciepłe kolory wiele dają jeśli chodzi o wrażenie przytulności.

Atlantic Polska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 06 paź 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Atlantic Polska » 29 maja 2017, 14:06

Osoby chcące urządzić jasny salon, powinny ściany pomalować na kremowo i zakupić wypoczynek, obity szarą tkaniną. Stolik z kamiennym blatem, w naturalnym kolorze, stać może na włochatym dywaniku. Na jedną ze ścian, wpasuje się nasz, biały grzejnik Calisia, który ma pionowy kształt.

Obrazek

timwidlaq
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 13 lis 2016, 0:10
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: timwidlaq » 06 lis 2017, 11:32

Jednym z ciekawszych sposób jest moim zdaniem wykorzystanie płytek ręcznie formowanych Vandersander. Jest ciekawy design i różna kolorystyka, tak więc każdy coś dla siebie znajdzie. Plus też jest taki, że takie płytki można bez problemu samemu przykleić i będą dobrze wyglądały.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: kosmo3 » 26 lis 2017, 23:56

Zawsze stawiałam na oryginalność. Nie da się ukryć, że mam swój styl, który od lat mi towarzyszy. Przede wszystkim lubię niebanalne przedmioty. Oczywiście mogę podzielić się tym, gdzie ostatnio robiłam zakupy, bo wiem, że nikt nie kupi tego samego co ja :) Tutaj http://sosenkohomedecor.com/index.php?r ... path=5_380 sobie zerknijcie. Nie będziecie żałować :)

wiktorop
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 29 lis 2017, 12:40
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: wiktorop » 29 lis 2017, 14:19

Jak zawsze każdy ma swój gust i upodobania. Jednym podoba się styl skandynawski innym z kolei styl drewniany. Jak to mówią ile osób tyle gustów może warto poradzić się specjalisty od aranżacji wnętrz aby spojrzeć na różne style wystroju.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: arek_ch » 26 maja 2018, 13:52

Nie bez znaczenia jest również to, jak zdecydujesz się udekorować ścianę. Uważam, że najrozsądniej byłoby zdecydować się na zakup obrazów i plakatów - przy ich pomocy można bez najmniejszego problemu można odmienić wnętrze nie do poznania. Można je nabyć w sklepie internetowym https://www.decormint.com/pl/

Kamilaklimek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 cze 2018, 8:18
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Kamilaklimek » 03 lip 2018, 10:27

A może taka zielona, sztuczna ściana? https://green-designers.shoplo.com/kategoria/maty/haber daje niesamowity efekt i jest łatwa w utrzymaniu.

marcinnek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2018, 21:59
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: marcinnek » 05 lip 2018, 22:13

Według mnie charakteru nada regał z książkami

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: tetate » 10 lip 2018, 9:15

Słuchajcie zastanawiamy się nad kupieniem sobie nowych firanek do salonu. Mianowicie problem jest w tym, że baredzo często wychodzimy na balkon i jednak zwylka firana nie spełnia swoich funkcji. Nie chcieliśmy jej przecinać bo nie wyglada to tak dobrze a jednak wychodzenie na balkon jest problematyczne ponieważ trzeba ją odsuwać i już nieraz nam się firana zacięła przez drzwi......
Zastanawiam sie nad takimi makaronami
https://firaneo.pl/firany-makarony

Jak sie ogólnie zapatrujecie na tego typu firanki? Może ktoś ma? Jesteście ogólnie zadowoleni?

prom
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 27 lis 2010, 21:19
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: prom » 10 lip 2018, 10:46

Przytulne salony zawsze kojarzą się z beżami prawda? A co powiecie na coś innego, co teraz staje się popularne a mianowicie połączenie fioletu z beżem? Mi się bardzo podoba i planuję przemalować salon na Zapach Prowansji w połączeniu ze Słońcem Hellady, to takie odcienie duluxa kolory świata. Sprawdzałem już testerami i na żywo dobrze wyglądają te kolory razem w zestawieniu

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: agus123 » 21 wrz 2018, 18:11

Ja ze swojej strony mogę polecić http://homeandpassion.pl/kubki-porcelanowe Mają oni bardzo gustowne kubki czy zastawy, dzięki której każdy salon będzie odmieniony. Szybka i bezpieczna wysyłka umożliwi dotarcie produktów w całości. To właśnie dzięki takim dodatkom salon nabiera stylu i smaku. W sumie to już planuje małe przemeblowanie po zapoznaniu się z ofertą :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 12 gości

Gotowe projekty domów