instalacja CO, CWU i ZWU

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

patrykoss8857
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2017, 7:56
instalacja CO, CWU i ZWU

autor: patrykoss8857 » 02 maja 2017, 8:53

witam wszystkich, mam na imię Patryk i mieszkam na wsi pod Warszawą, zwanej Łomianki.
Buduje domek parterowy o powierzchni użytkowej 92m2. Dom jest na etapie surowym zamkniętym, 8.05 mam nadzieje wchodzi TRZECIA ekipa do tynków cementowo wapiennych. 29.05 wchodzi ekipa do posadzek. Pomiędzy jedną a drugą będę musiał zrobić hydraulikę tj woda użytkowa i centralne ogrzewanie. Plan jest taki:
cwu i zwu, grzejniki na rozdzielaczach prowadzone pexem w podłodze
sypialnia, sypialnia2, salon, łazienka - grzejniki
salon, kuchnia, łazienka, korytarz - podłogówka
trzy pytania, jak zamontować pompe cyrkulacyjną cwu w układzie rozdzielaczowym
układ rur i ocieplenia - z racji że ekipa która stawiała mi dom sknociła poziomy, pomiędzy jedną ścianą domu a przeciwną mam 7cm różnicy(na 18m długości), będę rozkładał na połowie domu styropian 20cm a na drugiej połowie 17cm, tj mam do dyspozycji 2,5,10cm. Jak rozłożyć poszczególne warstwy uwzględniając prowadzenie rur cwu, zwu, zasilanie i powrót grzejników i w niektórych pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe. Czy folie dać pod styropian i i drugą folię pod posadzkę?

Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 40 gości

Gotowe projekty domów