Przeprowadzka zagranicę

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ogrodniczka31
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 10 gru 2013, 21:42
Przeprowadzka zagranicę

autor: ogrodniczka31 » 03 mar 2015, 17:36

Jak to zorganizować? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
Ja póki co rozglądam się za profesjonalnymi firmami organizującymi takie przeprowadzki - o tutaj np. przykładowa oferta.
No ale dobrze by było trochę orientować się w temacie, więc jeśli macie dla mnie jakieś wskazówki, chętnie posłucham.

zeus09
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 01 kwie 2014, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: zeus09 » 24 kwie 2015, 9:52

Ja chciałbym wyjechać na kilka lat do UK, poznać rynek, może rozszerzyć działalność. W Polsce mam wspólnika, więc w sumie trzyma mnie tylko rodzina. Dzieciaki już chodzą do szkoły i ciężko im się przekonać do wyjazdu. Na razie jedziemy razem na kurs wakacyjny od http://www.edukatio.edu.pl/dzieci/ :) Może się przekonają i jednak wyjedziemy. Chociaż - tak jak pisałem - to raczej kilkuletnia odskocznia. W PL mamy dom, więc mamy też do czego wracać.

sunn333
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 04 lut 2013, 13:14
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: sunn333 » 19 maja 2015, 11:40

Mój brat również przeprowadzał się za granicę , szukał odpowiedniej firmy zajmującej się przeprowadzkami , poleciłam mu firmę z której usług też korzystałam , http://abcprzeprowadzkikrakow.pl/ , brat jest zadowolony z usługi wszystko przebiegło sprawnie i bez zniszczeń .

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: malaka » 15 cze 2015, 8:49

Może zerknij na ten artykuł i poczytaj o tym jak przewozić meble czyli sprawna logistyka mebli - znajdziesz tu sporo porad dotyczących przeprowadzek, a zarówno w przypadku transportu na terenie Polski jak i zagranicę wygląda to dość podobnie.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: Jans » 15 cze 2015, 13:08

Możecie sprawdzić również ofert w BANEX. Uważam, że jest to bardzo solidna i godna zaufania firma. Jeśli szukacie firmy z doświadczeniem, to myślę, że to będzie dobry wybór.

st678
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2015, 12:52
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: st678 » 24 cze 2015, 12:55

Jeśli chodzi o przeprowadzkę, to warto wybierać zaufane firmy. Mojemu sąsiadowi np poginęła część rzeczy w transporcie

benedyktxx
Aktywny
Aktywny
Posty: 204
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:20
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: benedyktxx » 14 sie 2015, 10:57

Jans pisze:Możecie sprawdzić również ofert w BANEX. Uważam, że jest to bardzo solidna i godna zaufania firma. Jeśli szukacie firmy z doświadczeniem, to myślę, że to będzie dobry wybór.

Tak, polecam ale w kierunku Grecji.
Na zachód kursuje http://jpmservice.pl oferująca głównie przeprowadzki do Anglii!

Dicky
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2015, 8:27
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: Dicky » 04 wrz 2015, 11:25

Organizowałem jedną przeprowadzkę międzynarodową z firmą Przeprowadzki Gliwice. Wszystko bardzo dobrze wyglądało i jak ktoś byłby zainteresowany jak najbardziej polecam.

ginewra
Aktywny
Aktywny
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2014, 13:39
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: ginewra » 27 paź 2015, 16:28

Czasami przeprowadzka bez problemów- to nie lada wyczyn! Jeśli czeka Was też na linii Polska- Grecja to polecam te namiary na BANEX Transport - http://www.banextransport.pl/.
To firma z 20 letnim doświadczeniem w transporcie!

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: insomnia » 28 paź 2015, 13:41

Obojętnie czy się wyprowadzamy za granicę czy też do innego miasta albo bloku obok to zawsze panuje napięta atmosfera i można popełnić mnóstwo błędów.
W internecie jest sporo list przeprowadzkowych, które można sobie wydrukować i działać systematycznie.
Tutaj http://www.fortis-przeprowadzki.pl/tania-przeprowadzka-jak-ja-zrealizowac/ znajdziecie instrukcje prawie że, jak zorganizować taką tanią przeprowadzkę. Jestem pewna, że taka wiedza każdemu się przyda.
i am who i am

krzysztofroks
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 gru 2015, 10:18
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: krzysztofroks » 03 gru 2015, 10:42

przy tak dalekiej przeprowadzce koniecznie zwróć uwagę na to jak masz spakowane swoje rzeczy, żeby w drodze się nie zniszczyły. Nie warto oszczędzać n materiałach do pakowania i wybrać te najwyższej jakości (na przykład dostępne tutaj). Przed wybraniem firmy przeprowadzkowej koniecznie również zapoznaj się z opiniami o niej i wybierz tą najlepszą!

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: Dżasmina » 10 sty 2016, 12:15

nie warto tez przesadzać na początku z bagażem, najlepiej to podzielić to sobie na kilka części i sprowadzać rzeczy stopniowo.

Afroda
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 kwie 2017, 17:37
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: Afroda » 26 kwie 2017, 17:34

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, to przeczytaj sobie ten poradnik: http://japa-przeprowadzki.com.pl/ Dzięki niemu uda Ci się wszystko ogarnąć. Zaoszczędzisz sporo nerwów ;)

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: Dżasmina » 09 maja 2017, 9:49

ja bym nie mogła wyjechać za granicę, zwariowałabym bez rodziny i przyjaciół.

litovec
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2018, 12:44
Re: Przeprowadzka zagranicę

autor: litovec » 24 lip 2018, 12:46

Jest transfer do Holandii, szukam rzetelnej firmy. Znajomi doradzają paczkadoholandii.pl, czy ktokolwiek ma nibud są wersje co?


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

Gotowe projekty domów