Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Malinaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 23 kwie 2015, 9:33
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: Malinaa » 20 sie 2015, 20:59

Znam dziewczyną, która robi świetne rysunki na ścianach, według projektu, wygląda to świetnie jak się ma na to pomysł;)
Dla chcącego, nic trudnego :)

hania78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 18 mar 2015, 13:36
Lokalizacja: Skórzewo
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: hania78 » 21 sie 2015, 12:57

To prawda. mogą być takim nowoczesnym akcentem, na niektórych ścianach może to wyglądać świetnie :D

tęczabarw
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 sie 2015, 12:14
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: tęczabarw » 24 sie 2015, 12:38

Możliwości nietypowej aranżacji ściany jest wiele, tapeta, tapeta jakiegoś konkretnego kształtu, grafity czy wykorzystanie szablonów. Wszystko może wyglądać efektownie, ale musi być odpowiednio zestawione kolorystycznie i w charakterze do całego pomieszczenia, bo ma się z nim łączyć, a dodatkowo ma się rzucać w oczy.

magda_d
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2015, 14:48
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: magda_d » 24 sie 2015, 15:19

Ja lubię klasyczne rozwiązania. Malowidła na ścianach w domu jakoś do mnie nie przemawiają.

lukpaw
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 02 sty 2017, 14:46
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: lukpaw » 22 kwie 2017, 9:37

Wnętrze w moim domu nabrało uroku od kiedy stanął w salonie artystyczny kominek wykonany przez firmę Neva-pol.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: Majaja » 08 mar 2019, 13:03

Żeby wykończyć artystycznie wnętrze nie trzeba decydować się tylko na rysunki na ścianach... Zerknijcie na tę stronę, dla mnie są mega inspirujący http://www.artramy.pl/ Zastanawiam się, czy nie wprowadzić jakichś elementów w takim stylu.

Awatar użytkownika
ChybaRyba1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:17
Kontaktowanie:
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: ChybaRyba1 » 08 mar 2019, 14:10

Według mnie najlepiej prezentują się szablony czarno-białe na czystej, białej ścianie. Na przykład takie graffiti, które stworzył Banksy.Obrazek

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 02 kwie 2019, 14:32

Mural jako dekoracja ścienna to znacznie lepszy pomysł niż np. tapeta. Trzeba jednak pamiętać, że wygląda on dobrze we wnętrzu, w którym nie konkuruje z innymi elementami. Najlepiej więc będzie wyglądał w pokoju dość jednolitym kolorystycznie, minimalistycznym.

Marvita
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:22
Re: Artystyczne wykończenia wnętrz / murale

autor: Marvita » 27 kwie 2019, 13:27

Obecnie jest dostępne naprawdę wiele ciekawych rzeczy, które mogą ozdobić wnętrze. Mi przykładowo ostatnio bardzo podobają się delikatne tapety z motywem kwiatowym.

_______________________
ecowall24.pl


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów