Dom gotowy/segment w Warszawie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

janczar15
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2017, 11:52
Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: janczar15 » 13 lut 2017, 12:50

Witam. Przymierzam się do zakupu domu/segmentu w Warszawie. Z przyczyn osobistych najlepiej pasowałby mi Wawer, ewentualnie Gocaław/Saska Kępa. Wiem, że dwie ostatnie lokalizacje są trochę droższe. Co kupić, ktoś kupował i może polecić?

crutmlo
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2017, 8:16
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: crutmlo » 15 lut 2017, 9:25

Ciekaw jestem jaki będzie efekt końcowy.

saganek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:18
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: saganek » 24 mar 2017, 15:15

Jest kilku deweloperów, którzy budują w tej okolicy, nie będę wymianiał. Mi się osobiście podoba inwestycja Aras Osiedle Stoczniowców 2. To są segmenty. Niska zabudowa, bardzo estetyczna, z dobrym wykończeniem – czytaj nie ma wieśniackich niedoróbek). Zobacz sobie na ich stronie, tam wszystko łądnie opisane jest.
always the sun

misia22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 02 lut 2017, 12:42
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: misia22 » 31 mar 2017, 13:51

My wprowadzamy się doosiedle domów jednorodzinnych warszawa
Zdecydowaliśmy się na kupno domku bo z tego co widzieliśmy to już wiele było wykupionych a Lokalizacja takze jest bardzo dobra. Wprawdzie cena nie jest taka niska ale jest to wysoki standard. Wokół jest sporo zieleni widok wspaniały oraz są sklepy i przedszkola co było dla nas ważne bo kupujemy mieszkanie również pod kątem wychowywania dzieci.Także bardzo polecam szczególnie jeśli rodzina jest z dziećmi bo okolica bardzo spokojna.

Łuwomir
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2017, 14:36
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: Łuwomir » 07 kwie 2017, 12:25

Ja też się przymierzam do zakupu segmentu w tych okolicach ;) Jakiś czas temu widziałem na autobusie miejskim reklamę bezczynszowych domów w Wawrze od Forest Estate. Poszperałem w sieci i znalazłem ich stronę i faktycznie oferują domy bezczynszowe. Cena za metr wychodzi całkiem atrakcyjna, wiadomo że to segment, więc kosztuje więcej niż mieszkanie, ale za metr wychodzi coś około 3500 złoty. My z małżonką zastanawiamy się poważnie nad tymi segmentami.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: lideropinii » 10 kwie 2017, 16:57

Dobry developer to nie tylko solidna budowa, ale też współpraca z dobrymi, fachowymi, rekomendowanymi firmami wykończeniowymi.

[więcej na Facebooku]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Franka88
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 29 sty 2017, 16:09
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: Franka88 » 10 kwie 2017, 20:47

Sprawdź ofertę http://markowydom.com.pl/dla-klientow/ Wprawdzie to nie sama Warszawa, ale ceny są znacznie niż domów na Gocławiu. To idealna inwestycja na przyszłość. W życiu każdego człowiek przychodzi moment, że potrzebuje więcej przestrzeni i zieleni. We własnym ogrodzie można znakomicie odpoczywać.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: Złotowłosa » 31 maja 2017, 6:57

Oj nie wiem czy jest sens kupowania takiego gotowego segmentu czy domu w samej Warszawie.... Szczególnie biorąc pod uwagę jakie wysokie są tutaj ceny. O wiele lepiej jest kupić dom pod miastem.

Zobaczcie sobie jakie domy budują sie na osiedlu Zielona Polana
Wysoki standard a ceny wcale nie są takie wysokie.

Adam6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 11 lis 2016, 21:16
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: Adam6 » 02 cze 2017, 16:33

Upewnij się, że w tej okolicy jest też infrastruktura dla dzieci, czyli place zabaw itp. Na niektórych osiedlach dzieci nie są mile widziane. A na odbiór mieszkania zabierz z sobą specjalistę od budynków i instalacji.

romankowicki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 21 gru 2016, 15:17
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: romankowicki » 16 lip 2017, 13:52

Też moim zdaniem bezczynszowe domy są okej. Nie trzeba płacić wtedy, kiedy to nie jest konieczne. To plus. Z takich osiedli to mogę polecić w Wawrze Osiedle Forest Estate. To jest na ul. Poprawnej. Osiedle domów po 198 metrów z poddaszem i garażem. Blisko Trasa Siekierkowska więc wszędzie się prosto dostać. Plus jest też taki, że nie trzeba zaciągać wielkiego kredytu na taki dom.

szymiszymi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:13
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: szymiszymi » 08 sie 2017, 22:50

Ja teraz zakupiłem na Osiedlu Stoczniowców 2 w Wawrze. Dogodna lokalizacja, wszędzie blisko, też do okoła jest wszystko, co potrzebne do szczęścia. Polecam sobie zobaczyć stronę dewelopera, jest wszystko ładnie opisane.

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: damyoo » 26 kwie 2018, 4:56

Jeżeli chodzi o gotowe domy to mi bardzo, ale to bardzo podobają się takie jak ze strony http://www.ventana.pl/en/houses/ascot/ a konkretnie Ascot przestrzenne, świetna kuchnia komfortowy salon, a całość jak najbardziej funkcjonalna. Jak to jest z Wami, lubicie tego typu domy?

marekfeee
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2018, 13:42
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: marekfeee » 10 sie 2018, 12:33

Osiedle stoczniowców 3 – nowy etap. Potwierdzam jakość. Fajne miejsce do zamieszkania. A tym bardziej fajne, że nie trzeba brać kosmicznego kredytu, aby taki segment kupić. Nikt nie chce przecież mieć rat przekraczających możliwości finansowe.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: arek_ch » 14 sie 2018, 12:50

Ja też wolę kupić nowy dom niż pakować się w jego budowę. Najbardziej spodobały mi się domy w Grodzisku Mazowieckim w budowie segmentowej. Najpiękniejszy segment Grodzisk Mazowiecki to jeden z segmentów firmy Makbud. Ich segment w Grodzisku Mazowieckim jest przepiękny, komfortowy i w spokojnej okolicy - spełnia więc wszystkie stawiane przeze mnie kryteria.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Dom gotowy/segment w Warszawie

autor: martinrekk » 04 wrz 2018, 12:20

Chodzi nam po głowie od paru tygodni duże 80 metrowe mieszkanie w Willi Międzylesie. Inwestora znam z dobrej strony bo brat w innej części Warszawy kupował swego czasu też od nich lokal i sobie chwali. W Willi najfaniejsze wg mnie są te mieszkania parterowe z ogródkiem i dużym tarasem. Jeśli nic lepszego nie znajdziemy to może weźmiemy tutaj.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów