Oryginalna kuchnia

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

magda123
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 05 paź 2015, 12:04
Re: Oryginalna kuchnia

autor: magda123 » 10 kwie 2017, 12:55

ale ten czarny to trochę mało praktyczny bo chyba kurz będzie bardzo widać?

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Oryginalna kuchnia

autor: Złotowłosa » 01 gru 2020, 12:11

Ja mam białe lakierowane fronty z frezami jako uchwyty, czyści się szybko i bezproblemowo płynem do szyb. Na podłodze już 6 rok mam zwykłe panele, takie jak w całym mieszkaniu. Nic im nie dolega, polecam. Oprócz tego mam płytę gazową w kolorze białym i to rozwiązanie polecam wszystkim, bo nie potrzeba dużo wysiłku, żeby wyglądała czysto. Między szafkami mam położoną fototapetę pod zwykłym szkłem (niehartowanym). W razie potrzeby mogę zmienić tapetę i mam nowy wystrój bez dużych kosztów. Ściany dla kontrastu są ciemnoszare.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2020, 14:59 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 2 razy.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Oryginalna kuchnia

autor: lideropinii » 01 gru 2020, 19:47

Oryginalność to i dobry wygląd, niebanalny, ale i praktyczność w codziennym użytkowaniu.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

dotty11
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2020, 15:31
Re: Oryginalna kuchnia

autor: dotty11 » 02 gru 2020, 8:25

Mi osobiście teraz najbardziej podobają się kuchnie, gdzie meble są w kolorze butelkowej zieleni, albo dolne szafki są z butelkowej zieleni, a górne są białe, żeby nie było aż tak ciemno. :lol:
Co do rozwiązania panele czy płytki: ja mam obecnie w kuchni płytki, które wyglądają jak drewno i bardzo mi się sprawdzają. Wyglądają przepięknie i łatwo o nie zadbać. :D
Załączniki
image-2-9.jpeg
1 102.jpg

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Oryginalna kuchnia

autor: e-Rzecznik_Magnat » 29 gru 2020, 18:18

Czerń jest bardzo nowoczesna i intrygująca. Jeśli się ją zrównoważy bielą lub jasnymi kolorami to będzie silnym akcentem w pomieszczeniu i podkreśli centralne miejsce we wnętrzu.
Ciekawy artykuł naszych specjalistów o stosowaniu czerni w kuchni:
4.jpg
4a.jpg

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Oryginalna kuchnia

autor: tureqt0 » 11 sty 2021, 19:21

A szukając kuchni wybieracie tez bardziej oryginalny sprzęt AGD? Prostym z wyglądu, trochę minimalistycznym ale i nowoczesnym jest piekarnik gazowy SPG67 Solgazu. Całkiem ciekawe urządzenie. Na pewno trochę inne więc bardziej oryginalne. Jak i płyty gazowe tej firmy ;)


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów