Myka parowa czy warto ?

Instalacja odkurzacza centralnego wymaga fachowej wiedzy i starannego rozplanowania. Dowiedz się o wadach i zaletach tego rozwiązania oraz poznaj najnowsze rozwiązania zastosowane w tej dziedzinie.
misia22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 02 lut 2017, 12:42
Myka parowa czy warto ?

autor: misia22 » 10 kwie 2017, 10:11

Witajcie! Zastanawiam się nad kupnem myjki parowe teraz przy remoncie myslę że bardzon się przyda cos takiego a dodatkowo poszerzę działalnośc firmy .
chcę kupic coś co będzie bardziej ekonmiczne od zwykłej myjki , tanie w utrzymaniu i tak by można było uzywac tego w trudnodostępnych miejscach.Może ktos z Was urzytkowal i podpowie cos na ten temat, co myslicie ?

ameryczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 08 lip 2019, 6:41
Re: Myka parowa czy warto ?

autor: ameryczka » 01 lip 2021, 16:02

Hejka. Nie powiem bo sama zastanawiam się nad tym czy by takiej myjki sobie nie kupić, gdyż wiele dobrego na jej temat czytałam. I tak jak szperałam w internecie to przy okazji trafiłam na firmę sprzątającą która to bez problemu zajmie się wysprzątaniem mieszkania pom remoncie. Także uważam, że moim zdaniem to rozwiązanie jest znacznie lepsze dla mnie niż kupowanie jakiegoś sprzętu do sprzątania.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Myka parowa czy warto ?

autor: Baks » 27 lip 2022, 14:48

Modele SGV od Karcher, ostatnio kupiłem właśnie do firmy ze sklepu Pestar, bo tylko tam było dostępne od ręki urządzenie .


Wróć do „Odkurzacze centralne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów