Drzwi antywłamaniowe

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Drzwi antywłamaniowe

autor: Redakcja » 14 lut 2014, 23:58

Okazja czyni złodzieja ? to stwierdzenie, które niestety jest ponadczasowe. Kradzieże, napady i włamania... Drzwi antywłamaniowe >>
Redakcja

Firmapolecam
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2014, 23:50
Drzwi antywłamaniowe

autor: Firmapolecam » 14 lut 2014, 23:58

Oferta dobrych drzwi drzwipol.pl

rika
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2015, 8:22

autor: rika » 12 paź 2015, 9:27

Zgadzam się w pełni z informacjami w artykule. Drzwi antywłamaniowe w dzisiejszych czasach to już nawet nie konieczność, a absolutna podstawa. W artykule jest wiele przydatnych informacji dla laika. Żałuję, że nie miałam tego artykułu kiedy sama wybierałam drzwi antywłamaniowe :)
Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Znalazłam sklep z dobrą obsługą, więc mi pomogli. Jak kogoś interesuje, to może sobie zajrzeć tutaj: http://bel-pol.pl/

Darya
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2016, 15:19
Drzwi antywłamaniowe

autor: Darya » 13 gru 2016, 15:33

Ja mam akurat wzmocnione drzwi z Kon-Trade i też świetnie spełniają swoją funkcję. Zresztą żeby drzwi rzeczywiście chroniły, ważny jest też ich odpowiedni montaż, nie tylko dobranie stolarki jak do skarbca.

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: bednarek » 14 gru 2016, 13:45

Ja nie pamiętam nazwy firmy moich drzwi, ale mają zawiasy z trzech stron i nie da się ich w żaden sposób wyważyć.. solidne są i dają 100% bezpieczeństwo :)

MarekP1974
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 06 cze 2016, 11:44
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: MarekP1974 » 14 gru 2016, 14:04

bednarek pisze:Ja nie pamiętam nazwy firmy moich drzwi, ale mają zawiasy z trzech stron i nie da się ich w żaden sposób wyważyć.. solidne są i dają 100% bezpieczeństwo :)


Tak, coś takiego? A obok okno, które można zbić zwykłym młotkiem. Sens zakładania drzwi antywłamaniowych jest wtedy gdy cała reszta jest również antywłamaniowa.

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: bednarek » 05 kwie 2017, 7:41

MarekP1974 pisze:
bednarek pisze:Ja nie pamiętam nazwy firmy moich drzwi, ale mają zawiasy z trzech stron i nie da się ich w żaden sposób wyważyć.. solidne są i dają 100% bezpieczeństwo :)


Tak, coś takiego? A obok okno, które można zbić zwykłym młotkiem. Sens zakładania drzwi antywłamaniowych jest wtedy gdy cała reszta jest również antywłamaniowa.


Okno obok drzwi wejściowych? Gdzie tak budują?

szymiszymi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:13
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: szymiszymi » 05 kwie 2017, 9:08

zdecydowanie gerda

MarekP1974
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 06 cze 2016, 11:44
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: MarekP1974 » 08 kwie 2017, 10:52

bednarek pisze:
MarekP1974 pisze:
bednarek pisze:Ja nie pamiętam nazwy firmy moich drzwi, ale mają zawiasy z trzech stron i nie da się ich w żaden sposób wyważyć.. solidne są i dają 100% bezpieczeństwo :)


Tak, coś takiego? A obok okno, które można zbić zwykłym młotkiem. Sens zakładania drzwi antywłamaniowych jest wtedy gdy cała reszta jest również antywłamaniowa.


Okno obok drzwi wejściowych? Gdzie tak budują?

Na każdym parterze!

tolkin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 574
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:24
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: tolkin » 10 kwie 2017, 13:05

Dlatego też nie ma większego sensu kupować drzwi w klasach wyższych niż RC2. Ta klasa w zupełności daje nam spokój i poczucie bezpieczeństwa. Drzwi takie najczęściej mają bolce antywyważeniowe, można je doposazyć w wkładki i okucia klasy RC2 (bp. Wilka i AXA). Grubsze drzwi typu Optimum, Prestige, Stolterm wyglądają bardzo okazale - złodziej widząc je odpuści sobie ten otwór. Poza drzwiami ważne też jest pozostałe zabezpieczenie - albo alarm z czujkami ruchu, albo rolety antywyważeniowe.

hektorr
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 kwie 2017, 10:59
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: hektorr » 30 kwie 2017, 11:12

W obecnych czasach drzwi antywłamaniowe o wysokim współczynniku bezpieczeństwa to absolutna podstawa. Lepiej zainwestować na lata i spać spokojnie. Te wszystkie drzwi po tysiąc złoty z marketu nie będą żadnym wyzwaniem dla doświadczonego włamywacza. My z żoną zainwestowaliśmy w porządne drzwi, sprowadzane aż ze śląska z http://interior.katowice.pl i śpimy spokojnie. Drzwi masywne, wygłuszone i bezpieczne.

Awatar użytkownika
heneryk
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2017, 19:48
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: heneryk » 29 maja 2017, 12:02

szymiszymi pisze:zdecydowanie gerda


Zgadzam się, że Gerda to marka sama w sobie, niestety jeśli ktoś kupi nawet najlepsze drzwi antywłamaniowe, ale do montażu zatrudni przypadkowe osoby, to z bezpieczeństwem i ochroną nie będzie to mieć wiele wspólnego. Dlatego jak ja kupowałem drzwi gerda.pl, to od razu z usługą autoryzowanego montażu. Pamiętaj, że w razie nieprawidłowego montażu można utracić gwarancję na drzwi.

bartosz321
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2017, 12:11
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: bartosz321 » 29 maja 2017, 12:15

Drzwi antywłamaniowe są ważne, ale warto też zwrócić uwagę na parametry termoizolacyjne. Ja polecam Salva - mają naprawdę duży wybór i wszystko dokładnie tłumaczą.

tolkin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 574
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:24
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: tolkin » 30 maja 2017, 13:26

heneryk pisze:
szymiszymi pisze:zdecydowanie gerda


Zgadzam się, że Gerda to marka sama w sobie, niestety jeśli ktoś kupi nawet najlepsze drzwi antywłamaniowe, ale do montażu zatrudni przypadkowe osoby, to z bezpieczeństwem i ochroną nie będzie to mieć wiele wspólnego. Dlatego jak ja kupowałem drzwi gerda.pl, to od razu z usługą autoryzowanego montażu. Pamiętaj, że w razie nieprawidłowego montażu można utracić gwarancję na drzwi.


Fakt - Gerda to marka sama w sobie - tylko co poza marką? Firma która nie inwestuje w swoje produkty pod innym kątem niż włamania, długo nie pociągnie w drzwiach zewnętrznych. Biorąc pod uwagę, że i tak większość produktów jest w tej samej klasie co konkurencja - RC2. O ile drzwi wewnątrzlokalowe w niektórych półkach są ok, o tyle w zewnętrznych konkurencja w postaci Wikęd, KMT nie próżnuje i obok właściwości antywłamaniowych, inwestuje w to, co jest bardzo istotne dla każdego posiadacza drzwi - w termoizolację i żywotność. W cenie drzwi Gerda będziesz miał produkt w/w firm z dodatkowo najnowszymi rozwiązaniami termoizolacyjnymi - czyli znacznie cieplejsze, grubsze, stabilniejsze. A w rozwiązania antywłamaniowe też są. Takie jest moje zdanie...

tolkin
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 574
Rejestracja: 31 paź 2014, 20:24
Re: Drzwi antywłamaniowe

autor: tolkin » 30 maja 2017, 13:30

bartosz321 pisze:Drzwi antywłamaniowe są ważne, ale warto też zwrócić uwagę na parametry termoizolacyjne. (...).


Dokładnie tak - termoizolacja powinna iść razem z właściwościami antywłamaniowymi. Gdybym ja miał teraz kupować drzwi, kupiłbym stalowe ciepłe i grube, dodatkowo doposażył w wkładki i okucia klasy C, przystosowanie pod zewnętrzne sterowanie, kontaktrony i elektrozaczep. Taki zestaw idealnie pasuje - daje poczucie bezpieczeństwa, wygodę i oszczędności na ogrzewaniu / chłodzeniu.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów