Velux, Fakro, Roto - opinie

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

yellow58
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2017, 14:17
Velux, Fakro, Roto - opinie

autor: yellow58 » 08 mar 2017, 14:30

Witam,

to mój pierwszy post na Forum, liczę na Waszą pomoc :)

W nabliższym czasie będę stał przed wyborem producenta okien dachowych do nowego domu. 4 okna w pokojach mieszkalnych i 1 w łazience. Znalazłem o tym już kilka postów ale zależy mi na aktualnych informacjach..

Chciałbym zapytać, jak oceniacie firmy Velux, Fakro i Roto. Innych firm raczej nie biorę pod uwage.

Interesują mnie kryteria takie jak: cena, jakość wykonania, gwarancja, obsługa klienta, walory estetyczne. Byłbym wdzięczny, gdybyście powiedzieli jakie są Wasze opinie w tych kwestiach.

Okna której firmy powinienem wybrać? :?:

Pozdrawiam,

yellow58

RobertKGB
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 991
Rejestracja: 04 cze 2013, 8:36
Lokalizacja: 3-City
Re: Velux, Fakro, Roto - opinie

autor: RobertKGB » 09 mar 2017, 12:11

yellow58 pisze:Witam,

to mój pierwszy post na Forum, liczę na Waszą pomoc :)

W nabliższym czasie będę stał przed wyborem producenta okien dachowych do nowego domu. 4 okna w pokojach mieszkalnych i 1 w łazience. Znalazłem o tym już kilka postów ale zależy mi na aktualnych informacjach..

Chciałbym zapytać, jak oceniacie firmy Velux, Fakro i Roto. Innych firm raczej nie biorę pod uwage.

Interesują mnie kryteria takie jak: cena, jakość wykonania, gwarancja, obsługa klienta, walory estetyczne. Byłbym wdzięczny, gdybyście powiedzieli jakie są Wasze opinie w tych kwestiach.

Okna której firmy powinienem wybrać? :?:

Pozdrawiam,

yellow58

Na co liczysz ? na wysyp handlarzy którzy będą się przekrzykiwać czyje to okna są lepsze ? Jakościowo to okna bardzo zbliżone, cenowo również. Bardziej bym się zastanawiał, który model wybrać to można coś porównywać. Jedź do sklepu porównaj naocznie popytaj o cenę w kilku miejscach. Bo niektórzy handlarze z racji profitów, które otrzymują od producenta preferują dana markę, przez to sprzedają ich więcej i mogą zjechać na cenie bardziej.
Jak już chcesz znać opinie użytkowników to ja mam Roto i jestem bardzo zadowolony i wybrał bym ponownie jak bym musiał, ale wybrałem je nie dlatego, że pozostałe są gorsze.

paulmann
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 19 mar 2015, 13:09
Re: Velux, Fakro, Roto - opinie

autor: paulmann » 29 mar 2017, 20:17

I dodałbym ze swojej strony, żebyś pytał, kto robi montaż. Bo pomiędzy 1, a 2 ekipą może być przepaść. A jak wiadomo dobry montaż to połowa sukcesu.


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów