Janczak Roman Usługi Geodezyjne

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Aleksander Wysocki
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2016, 9:49
Janczak Roman Usługi Geodezyjne

autor: Aleksander Wysocki » 28 lip 2016, 9:50


Aleksander Wysocki
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2016, 9:49
Janczak Roman Usługi Geodezyjne

autor: Aleksander Wysocki » 28 lip 2016, 9:50

Miałem wątpliwą przyjemność współpracy z tym panem. Pół roku nerwów, zmarnowanego czasu i pieniędzy. Nierzetelny, popełnia masę podstawowych błędów (które ja wychwytuję jako laik w temacie), umawia się na spotkania po czym nie zjawia się i nie odbiera telefonów przez kilka dni. NIE POLECAM !

leszek9
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2017, 12:11
Janczak Roman Usługi Geodezyjne

autor: leszek9 » 19 sty 2017, 12:13

Ja z kolei jestem bardzo wdzięczny Panu geodecie Romanowi Janczakowi. Miałem konflikt sąsiedzki jeszcze z czasów moich dziadków z przed II wojny światowej i kilku geodetów się nie podjęło rozwiązać tego problem. Dopiero Pan Roman doprowadził sprawę do pozytywnego zakończenia. Dzisiaj mam dobre relacje z sąsiadem a kilka pokoleń było skłóconych. Wspaniały Geodeta Polecam

Ignacy89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 25 mar 2016, 15:08
Re: Janczak Roman Usługi Geodezyjne

autor: Ignacy89 » 26 sty 2017, 9:27

A ja myślę ze w internecie to sie nie szuka specjalistów po jakis forach tylko ludzi sie pyta, zdobywa opinie i wtedy można wybrać.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Janczak Roman Usługi Geodezyjne

autor: Jans » 28 mar 2017, 15:34

Uważam, że warto sprawdzić sobie usługi geodezyjne oferowane przez geodeta ząbki . Moim zdaniem bardzo dobry specjalista, więc również i wam mogą się ich usługi przydać.


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów