Osprzęt elektryczny - gniazda, włączniki światła

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Osprzęt elektryczny - gniazda, włączniki światła

autor: Redakcja » 01 wrz 2015, 18:12

W ostatnich latach oferta wszystkich niemal produktów z sektora elektroinstalacyjnego niebywale się poszerzyła. Osprzęt elektryczny - gniazda, włączniki światła >>
Redakcja

zew10
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 01 wrz 2015, 18:06
Osprzęt elektryczny - gniazda, włączniki światła

autor: zew10 » 01 wrz 2015, 18:12

Jak ma być w domu wygodnie, to polecam wyłączniki światła, które same zapalają i gaszą za nas światło. Najlepiej kupić po prostu czujki ruchu i zamontować je w korytarzu, Do łazienki czy kuchni polecam za to wyłączniki, które nie potrzebują abyśmy się stale ruszali np takie jak na stronie eledo.pl. Można siedzieć na toalecie całą godzin, a światło nie gaśnie. MOżna tez w toalecie przy muszki zamontować wyłacznik czasowy i co kilka minut go naciskać aby światło nie zgasło ale to chyba nie jest wygodne.

Enerbau Tanie Grzanie
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 683
Rejestracja: 06 mar 2015, 13:27
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Kontaktowanie:
Re: Osprzęt elektryczny - gniazda, włączniki światła

autor: Enerbau Tanie Grzanie » 01 wrz 2015, 21:13

Rewelacja. Temat jak ulał pasuje do działu ogrzewanie domu :D



.
ENERBAU - Ogrzewania Na Podczerwień.

DanielLebioda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:46
Re: Osprzęt elektryczny - gniazda, włączniki światła

autor: DanielLebioda » 23 lut 2017, 20:29

Jak szukacie dobrych gniazdek i włączników to wybierzcie te marki Ospel. Jakość mają naprawdę dobrą. U nas w domu postawiliśmy tylko na tę markę i jesteśmy zadowoleni.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Osprzęt elektryczny - gniazda, włączniki światła

autor: arek_ch » 27 mar 2017, 18:46

Czy "OSPEL" jest naprawdę tak dobrą firmą? Mój przyjaciel, który jest elektrykiem także polecał mi jej produkty. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na ich temat?

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Osprzęt elektryczny - gniazda, włączniki światła

autor: adiglejak » 09 sie 2018, 14:40

Ja kupuję takie rzeczy w sklepie Stip.pl. Ostatnio kupiłem ramkę simon 54 nature i jestem bardzo zadowolony :) https://stip.pl/simon-54-nature-drn470- ... rla-p14179


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot], Proximic [Crawler] i 75 gości

Gotowe projekty domów