Gdzie kupić odzież roboczą?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

JacekBudowniczy
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 16 lis 2016, 10:10
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: JacekBudowniczy » 11 sty 2017, 11:28

Jak ostatnio chciałem sobie zamówić odzież roboczą to mi takie strony jak tutaj ciągle wyskakiwały, moja żona jest niemożliwa jeśli chodzi o ciuchowe zakupy!

huber_soja
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2017, 13:54
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: huber_soja » 11 sty 2017, 14:10

W Radomiu osobiście polecam firmę Sedyko z ul. Puławskiej, mają naprawdę duży wybór ubrań i odzieży ochronnej do tego w sympatycznych cenach, zawszę poradzą w doborze odpowiedniego stroju.

grzegorzp83
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2017, 13:26
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: grzegorzp83 » 11 sty 2017, 14:16

Jeśli chodzi o odzież roboczą w Radomiu to tylko w Sedyko na Puławskiej. Najlepsza jakość i konkurencyjne ceny. Osobiście kupowałem dla swoich pracowników i jestem bardzo zadowolony. Polecam.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: kordoba » 16 sty 2017, 11:02

Polecam zakład Bogmar: http://krajowy.biz/firma,bogmarnetpl. Specjalizują się w szyciu rękawic i odzieży roboczej z najlepszych materiałów. Tkaniny biorą tylko od sprawdzonych producentów. Znajdziesz u nich wszystko, czego potrzebujesz, i na pewno będziesz zadowolony.

monika878
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2017, 10:20
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: monika878 » 17 sty 2017, 10:22

Wow, nic tylko pogratulować wszystkim spamerom, którzy walą linkami aż mi. Ja od siebie polecam BHPOutlet - wygooglować każdy potrafi. Odzież robocza w najniższych cenach.

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: shore » 13 lut 2017, 11:40

zależy jaka forma butowy, wiadomo że w pracy na produkcji nie założymy butów wysokich za kostkę bo się to mija z celem, ma być człowiekowi w nich wygodnie i bezpiecznie. Wysokie sprawdzają się na budowach. Tutaj można zasięgnąć wiedzy https://jol-met.pl/blog/news/jak-wybrac ... acac-uwage .Wiadomo, że w rolnictwie nie damy butów przed kostkę i z blachą ;)

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: Dżasmina » 24 lut 2017, 12:03

Wydaje mi się, że najkorzystniejszym sposobem będzie zamówienie takiej odzieży online. Nawet udało mi się znaleźć ciekawą ofertę na stronie [link do oferty ogłoszenia wygasł] gdzie powinniście znaleźć to, czego szukacie. Wystarczy trochę poszukać, a znajdzie się bardzo korzystne okazje.

Moonchild
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 kwie 2015, 22:07
Lokalizacja: Polska
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: Moonchild » 20 mar 2017, 21:03

Z okolic Gdańska jest Wega. Mają sporo ubrań roboczych dla różnych branż. Dobrze szyją, ubrania są mocne i dobrej jakości.

wojtek788
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2017, 11:42
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: wojtek788 » 22 mar 2017, 15:39

Zajrzyj może do marketów budowlanych , tam znajdziesz coś z pewnością . Przejrzyj może gazetkę castorama czy obi , tutaj zerknij https://www.qpony.pl/obi myślę że z pewnością coś znajdziesz .Tam maja takie rzeczy i ceny też pewnie nie drogie . Pozdrawiam

swen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:38
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: swen » 23 mar 2017, 19:42

w sklpeie bhp bym poszukal. mozna w necie ale tam naocznie zobaczymy jaka jest jakosc produktow

Rogers
Aktywny
Aktywny
Posty: 191
Rejestracja: 25 mar 2014, 11:19
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: Rogers » 25 mar 2017, 15:39

Przecież spokojnie można by to wpisać w google i znaleźć odpowiednie sklepy, chyba, że zależy wam na miejscach godnych polecenia to wtedy rozumiem, od siebie mogę odesłać np. do http://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezp ... ronne.html tutaj podstrona z kaskami, jak porównywaliśmy oferty to mają naprawdę ogromny wybór w porównaniu z podobnymi miejscami w sieci. Druga sprawa co chcecie konkretnie kupić?

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: shore » 11 kwie 2017, 11:01

wiesz co może online? Ja kalosze zamawiałem tutaj https://jol-met.pl/2_demar naprawdę dobry sklep, ojcu kupowałem też buty robocze te ochronne i powiem Ci solidne są. Ma ja już rok prawie, codziennie w nich chodzi i nie są zniszczone, także materiał jest naprawdę solidny.

animka
Aktywny
Aktywny
Posty: 264
Rejestracja: 09 gru 2013, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: animka » 13 kwie 2017, 8:47

na pewno warto postawić ja jakość a nie tylko na cenę - niestety odziez robocza, czy np do zadań specjalnych jak wypady na łowy czy jakiś survival oprócz tego, że są niezbędne (wiadomo :lol: ) to jeszcze muszą spełniać odpowiednią funkcję - np chłodzić, trzymać temperaturę czy jeśli mówimy o butach amortyzować. ja bardzo lubię markę fjallraven bo jakościowo są według mnie najlepsi

Pridan
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2017, 10:01
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: Pridan » 16 maja 2017, 10:09

Witam serdecznie warto też pracowników zaopatrzyć w komin na zime jeśli pracują na dworze. TO też jest ważne aby w złych warunkach atmosferycznych było pracownikom ciepło :)

Awatar użytkownika
KarolKaczmarczyk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:12
Re: Gdzie kupić odzież roboczą?

autor: KarolKaczmarczyk » 02 cze 2017, 11:34

Zależy jaki masz budżet, jaka jakość Cię interesuje i jakie przeznaczenie tej odzieży. Ja potrzebowałem kilka cieplejszych rzeczy dla moich chłopaków pracujących na zewnątrz i zamówiłem odzież tzn. outdoorową z regatta.pl zamiast typowych robolskich kombinezonów i spodni.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości

Gotowe projekty domów