Panele dekoracyjne 3D

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Panele dekoracyjne 3D

autor: miracle » 28 lis 2016, 21:15

Takie rozwiązania wyglądają ciekawie. Jednak wydaje mi się, że najlepiej prezentują się w biurach i przestrzeniach bardziej "oficjalnych". Jakoś mi one nie pasują do domów i mieszkań.

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Panele dekoracyjne 3D

autor: KamilaMeble » 13 gru 2016, 12:04

W biurach jak najbardziej sprawdzą się panele dekoracyjne 3D, wystarczy dobrać tylko ich odpowiedni motyw przewodni zarówno w biurze jak i w kuchni czy salonie, to już kwestia naszego gustu i aranżacji.
meble z dostawą do domu.

SnowBlizzard
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2017, 13:06
Re: Panele dekoracyjne 3D

autor: SnowBlizzard » 24 mar 2017, 13:31

Panele 3d są świetne w sklepie http://metr.eu/dekoracje-scian, podobają mi się kolekcje Loft Design System, bardzo ładne i ciekawe wzory posiadają.

Obrazek

Aneta.Marchaj
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2017, 11:48
Re: Panele dekoracyjne 3D

autor: Aneta.Marchaj » 08 maja 2017, 13:32

Kasai33 pisze:Co do paneli dekoracyjnych radzę być bardzo ostrożnym.
Ostatnio zakupiłem panele z firmy ARTPANEL i nie zdążyłem ich nawet zamontować, ponieważ były tak kruche, że zdażyły się pokruszyć. Zalecono mi łatanie gipsem szpachlowym do zaprawek. Nie tego sie oczekuje przy zakupie, także wielki minus za to, ale czego sie spodziewać po takiej cenie?
Nie zwrócili mi pieniedzy bo stwierdzono, że uszczerbki zostały zrobione przeze mnie. No trudno żeby nie jak sie kruszyły. Za taką "gwarancje" to ja dziekuje.
Zamówiłem inne, zamontowałem, a tamte wyrzuciłem, nie opłacało sie szukać kolejnego "szcześliwego nabywcy".


No pięknie. Czytam właśnie wątki o panelach i patrzę czy ktoś miał taki problem jak ja i znalazłam. Również kupiłam panele w Artpanel bo wydawało mi się taniej, a w zasadzie spuściłam pieniądze w toalecie. Moge przyszły wyszczerbiore, reklamacji nie uznali, bo podpisałam kurierowi odbiór paczki w całości. Nie było widać jak jest w środku i powiedziano mi, że nie mogą uznać, bo równie dobrze mogłam sobie to sama zrobić. Śmiech na sali. Brać pieniądze za dobre panele a wysyłać jakieś odpady. Wstyd mi było to montować, szpachla jak zaleciła Panie nie pomogła, panele poszły do kosza. Przyszczły wybrodzone, ale to tez nie był podobno problem bo sie je maluje. ;) świetnie, szkoda, że nie powiedzieli ze przyjda uwalone sadzą, będą wyszczerbione i będą jechały wędzarnią. Również NIE POLECAM!!!!!!!!!!!


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości

Gotowe projekty domów