kupno długo nieużywanego mieszkania

Wilgoć w domu to trudny, ale często spotykany przypadek, szczególnie w starszych budynkach. Jak się jej pozbyć? Co zrobić by mieszkać w suchym, zdrowym domu? Jakie są sposoby osuszania budynków i murów? W tym dziale znajdziesz podpowiedzi co robić, by pozbyć się wilgoci i jej skutków.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

skaza
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2017, 11:53
kupno długo nieużywanego mieszkania

autor: skaza » 15 mar 2017, 12:04

Witam Drogich Forumowiczów,

mam możliwość kupna mieszkania 46m od urzędu miasta, za bardzo niską cenę. Problem jednak w tym, że mieszkanie od około 4 lat nie było używane, a więc i nie było ogrzewane. W mieszkaniu są stare drewniane okna, i ściany, które nie są w żaden sposób ocieplone (budynek z czerwonej cegły, z trzech stron nie jest ogrzewany przez nikogo). UM poinformował mnie, że w mieszkaniu jest problem z zagrzybieniem ścian. Całość musi zostać gruntownie wyremontowana, jednak chciałbym mieć pewność, że z tym zagrzybieniem da się faktycznie coś zrobić.


Wiem, że są to suche fakty, ale chciałbym zapytać, co warto zrobić w takiej sytuacji, i czy Waszym zdaniem warto się połasić na takie mieszkanie. (46m, ok 22500pln, bardzo dużo słońca, z widokiem na jezioro)

xander119
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2490
Rejestracja: 16 sty 2014, 8:49
Re: kupno długo nieużywanego mieszkania

autor: xander119 » 15 mar 2017, 12:21

Daj mnie namiary to sam kupię.

WojtekM35
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2017, 12:49
Re: kupno długo nieużywanego mieszkania

autor: WojtekM35 » 20 mar 2017, 12:54

xander119 pisze:Daj mnie namiary to sam kupię.


Też chętnie kupię. Jesli się wahasz

mirondbs
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:17
Kontaktowanie:
Re: kupno długo nieużywanego mieszkania

autor: mirondbs » 22 mar 2017, 13:43

Sama nie wiem, może poradź się jakiegoś biura nieruchomości

Eddik
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2020, 13:31
Re: kupno długo nieużywanego mieszkania

autor: Eddik » 22 sie 2020, 13:41

a nie lepiej w takim razie mieszkanie od dewelopera...ja się w końcu na coś takiego zdecydowałam...zdecydowanie pewniej i bezpieczniej...no i dobrze jest zrobione mieszkanie, elegancko, z gwarancją. nie mam co narzekać!


Wróć do „Osuszanie budynków - wilgoć i grzyb na ścianach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów