Auto Puls Grzegorz Bąkowski

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

michal184
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2017, 9:49
Auto Puls Grzegorz Bąkowski

autor: michal184 » 06 lut 2017, 9:56


michal184
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2017, 9:49
Auto Puls Grzegorz Bąkowski

autor: michal184 » 06 lut 2017, 9:56

Kiepski warsztat !!! Za najniższej klasy instalację STAG GoFast kasują 2300 zł, ciągłe problemy, non stop usterki i podejście do klienta bardzo kiepskie... Jak się zgłasza usterkę to nigdy jeszcze nie została usunięta od razu tylko najpierw był jakiś wykręt i dopiero po drugi lub trzecim zgłoszeniu warsztat zabiera się za naprawę... Lepiej trzymać się od nich z dala !!! To była moja trzecia i ostatnia instalacja jaką tam montowałem !!!

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Auto Puls Grzegorz Bąkowski

autor: PawełNM » 19 mar 2017, 17:28

A powiedźcie mi, czy ktoś z Was korzystał z usług http://alucar.org/uslugi/naprawa-podlogi-kontenera-izotermy-chlodni ? Tak na dobrą sprawę interesuje mnie naprawa podłogi chłodni. W sieci udało mi się wprawdzie znaleźć sporo pozytywnych opinii na temat Alucar, ale sam nie znam nikogo, kto korzystałbym z usług w tym miejscu.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości

Gotowe projekty domów