Kran - wymiana uszczelki

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

dawidls
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2017, 11:08
Kran - wymiana uszczelki

autor: dawidls » 14 mar 2017, 11:29

Witam,

Mam nadzieję, że zadaję pytanie we właściwym dziale. Pytanie dość banalne, dot. czynności prostej - wymiany uszczelki. O ile dotychczas ta czynność nie wiązała się z żadnym problemem, o tyle tutaj mam do czynienia z dość - dla mnie - nietypowym kranem.

Pytanie brzmi. W jaki sposób go się rozkręca? Nie ma na nim żadnych zaślepek, a co za tym idzie śrub. Ktoś mógłby pomóc? Przypuszczam, że odpowiedź musi być prostsza niż się wydaje.

Pytam o to, ponieważ zaczął zwyczajnie przeciekać (lecą krople).

Zdjęcie:
Obrazek

Bolas
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 5330
Rejestracja: 21 lut 2008, 18:53
Lokalizacja: Żory - śląskie
Re: Kran - wymiana uszczelki

autor: Bolas » 15 mar 2017, 5:16

Te baterie nie są przewidziane do naprawy tylko do wymiany. Będziesz się bawił pół dnia, nakupisz części i okaże się że coś się rozwali tym bardziej że widząc tak zakamieniony perlator można się spodziewać co dzieje się w środku i dlaczego uszczelki się zużyły. Poza tym to bateria pewnie na zaworkach ceramicznych a nie starych grzybkowych zaworach gdzie wymieniało się uszczelki :D Obrazek
Firma Ogólnobudowlana K-BOLBUD Bolesław Wujczyk
Żory - śląskie


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów