USŁUGI BUDOWLANE - RZESZÓW !!!

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Paweł T.
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2008, 15:06
Lokalizacja: Leżajsk
USŁUGI BUDOWLANE - RZESZÓW !!!

autor: Paweł T. » 23 lut 2008, 15:12

Witam wszytkich! posiadam ekipę remontową świadczącą usługi: malowanie, szpachlowanie, tapetowanie i inne prace wykończeniowe na wysokim poziomie.
Paweł T.

Paweł T.
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2008, 15:06
Lokalizacja: Leżajsk
Re: USŁUGI BUDOWLANE - RZESZÓW !!!

autor: Paweł T. » 25 lut 2008, 11:25

Paweł T. pisze:Witam wszytkich! posiadam ekipę remontową świadczącą usługi: malowanie, szpachlowanie, tapetowanie i inne prace wykończeniowe na wysokim poziomie.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania proszę o kontakt
Paweł T.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: USŁUGI BUDOWLANE - RZESZÓW !!!

autor: kordoba » 24 lis 2015, 15:37

Ja w Rzeszowie polecam firmę Fachman. Budowali mój dom od początku do końca i wyszło im to naprawdę dobrze. Możesz się zapoznać z ich ofertą na http://www.fachman.mielec.pl.

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: USŁUGI BUDOWLANE - RZESZÓW !!!

autor: zlotykot » 24 mar 2016, 7:13

Jeśli chodzi o firmę Fachman, to zajmują się również budowaniem domów w Dębicy. Kupiłam tam działkę dwa lata temu i poprosiłam ich o pomoc w budowie domu. Muszę przyznać, że wszystko wyszło dokładnie tak, jak planowałam :) Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

kuradomowa456
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:34
Re: USŁUGI BUDOWLANE - RZESZÓW !!!

autor: kuradomowa456 » 09 mar 2017, 12:37

Sama z czystym sumieniem mogę polecić firmę Fachman, wykończyli mi dom kiedy inna firma zawiodła. Słuchają oczekiwań klienta, ale także posłużą fachową radą


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów