Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

AntoniKar
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2015, 13:56
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: AntoniKar » 11 lis 2015, 23:21

Lepiej kupić odzież. Wtedy jest pewność, że będzie dobrej jakości i wytrzyma wszelkie roboty. Warto zakupić odzież w rozsądnej cenie na guard360.sklep.pl Bezpieczeństwo to podstawa w trakcie pracy.

zerzewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2015, 13:23
Kontaktowanie:
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: zerzewski » 26 lis 2015, 8:55

No raczej, że lepiej kupić. Nie będzie później problemów związanych ze zwrotem jak będzie podniszczona.

HaDwao
Aktywny
Aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:54
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: HaDwao » 08 gru 2015, 12:26

Zdecydowanie bardziej opłacalnym będzie kupo odzieży roboczej niż jej wypożyczenie,szczególnie jeżeli masz zamiar używać jej częściej niż jeden raz.

Użytkownik forum 5455
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2015, 11:08
Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Użytkownik forum 5455 » 15 gru 2015, 11:16

Bez wątpienia kupić nową. Jest pewność, że mamy produkt najwyższej jakości i każdy element ochronny jest nowy, a przecież bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ja zaopatruje się w odzież z elementami odblaskowymi z http://www.lubmar-odblaski.pl/ i polecam serdecznie.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: kordoba » 21 sty 2016, 9:49

Ja uważam, że lepiej kupić. Posłuży Ci na lata. To nie jest duży wydatek, ceny możesz zobaczyć np. w sklep bhp poznań. Warto :)

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 626
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: tetate » 02 mar 2016, 12:27

Ja kupowałem dla pracowników odzież roboczą. NIe wyobrażałem sobie wypożyczać ubrań.... Jeśli firma jest profesjonalna oraz jeśli zależy jej na dobrym wizerunku to warto jest takie koszulki zakupić. Pracownicy mająć na sobie ubrania firmowe znacznie lepiej prezentują się w oczach klienta. Bardziej profesjonalnie .

Kilka razy zamówiłem ubrania dla firmy w tej hurtownii:
http://www.reflect.pl/sitodruk.html - oferują tam druk metoda sitodruku. Jest to jedna z lepszych metod. NIedroga oraz daje dobre efekty.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Jans » 21 kwie 2016, 8:39

Na http://vizwell.pl/ udało mi się znaleźć bardzo interesującą ofertę odzieży ostrzegawczej. Jeżeli więc szukacie tego typu ubrać, to warto przejrzeć sobie ich ofertę. Osobiście uważam, że ubrania są bardzo wygodne i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

GlazuraStrzelin
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 343
Rejestracja: 18 lis 2011, 21:48
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: GlazuraStrzelin » 20 cze 2016, 12:04

Moim zdaniem lepiej jest kupić odzież roboczą na własny,prywatny użytek,bo przyda Ci się nie tylko jednorazowo,ale i wielokrotnie. Cenowo zapłacisz trochę więcej,ale masz odzież do pracy na kilka sezonów.
Zapraszamy do naszego sklepu

zabprozd
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 03 sie 2016, 8:28
Kontaktowanie:
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: zabprozd » 03 sie 2016, 11:36

tetate pisze:Ja kupowałem dla pracowników odzież roboczą. NIe wyobrażałem sobie wypożyczać ubrań.... Jeśli firma jest profesjonalna oraz jeśli zależy jej na dobrym wizerunku to warto jest takie koszulki zakupić. Pracownicy mająć na sobie ubrania firmowe znacznie lepiej prezentują się w oczach klienta. Bardziej profesjonalnie .

Kilka razy zamówiłem ubrania dla firmy w tej hurtownii:
http://www.reflect.pl/sitodruk.html - oferują tam druk metoda sitodruku. Jest to jedna z lepszych metod. NIedroga oraz daje dobre efekty.

Sądzę jak kolega. Koszulki warto kupić, ze względu chociażby na chigienę. Warto kupić koszulki bardziej trwałe, aby te kilka miesięcy przetrwały, sądzicie podobnie, czy macie inne zdanie na ten temat? chętnie poczytam wasze opinie.

Grupappmsa
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2016, 9:05
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Grupappmsa » 26 sie 2016, 10:36

Akurat odzież robocza nie jest jakimś szczególnie drogim i skomplikowanym wydatkiem,więc moim zdaniem warto kupić nowy komplet i cieszyć się jego wysoką jakością przez kilka sezonów.

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: zlotykot » 02 sty 2017, 17:24

Ja myślę, że lepiej kupić taką odzież. Raz że posłuży ona na lata, a dwa, że pracownik musi dobrze wyglądać. Warto zainwestować. Polecam Wam zakład Bogmar - szyją odzież roboczą z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo w sprzedaży mają obuwie robocze w cenach producenta. Warto rzucić okiem, może akurat spodoba Wam się ich oferta.

Auroks
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 07 mar 2017, 8:23
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Auroks » 07 mar 2017, 9:21

Podpisuję się pod powyższymi postami, zdecydowanie lepiej zrobisz jeżeli kupisz odzież roboczą zamiast a wypożyczać, ponieważ przyda Ci się ona także w przyszłości, weź ten fakt pod uwagę, a kolejny plus to ceny odzieży- te są naprawdę bardzo przyzwoite.

Rexar
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2017, 7:41
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: Rexar » 12 maja 2017, 7:51

Najlepszym pomysłem moim zdaniem byłoby uszycie takich ubrań z kupionego materiału. Same plusy, materiał i dodatki jest tani, możecie sprawdzić np tutaj: https://macko.pl . Druga sprawa nie trzeba płacić na wypożyczenie ubrań tylko są na stałe u nas, także z mojej strony takie rozwiązanie polecam.

SystemSoda
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 04 lis 2017, 8:31
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: SystemSoda » 04 lis 2017, 8:53

Zdecydowanie lepiej jest kupić dobra odzież roboczą i mieć ją na własność, nigdy nie wiesz kiedy potem Ci się przyda, poszukaj w sklepach internetowych.

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Lepiej kupić czy wypożyczyć odzież roboczą?

autor: viki42 » 30 lis 2017, 10:14

Jestem tego samego zdania. Zdecydowanie lepiej kupić. I to zarówno odzież, jak i buty. Tutaj https://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/buty-robocze/zimowe.html popatrzcie ile kosztuje nowe obuwie ochronne, z certyfikatem. To nie jest jakiś ogromny koszt, a ma się zawsze swoje.


Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów