Kuchenka gazowa jaka?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

koko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 06 sie 2012, 9:32
Kuchenka gazowa jaka?

autor: koko » 26 lut 2013, 13:32

Potrzebuję wolno stojącej kuchenki gazowej dla babci. Wiem, że teraz wszystko idzie w zabudowę ale może poleci ktoś coś godnego. Chcę jej pomóc w wyborze, tak aby zakupiła najlepszy produkt w danym przedziale cenowym 1000zł max 1200zł. Kuchenka z piekarnikiem gazowym bez sterowania elektronicznego.

aseba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 427
Rejestracja: 09 sty 2013, 20:07
Lokalizacja: Krzypnica pow.Gryfino woj.Zachodnopomorskie
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: aseba » 26 lut 2013, 18:36

I ja też posiadam kuchnię marki AMICA,ale pod zabudowę. Jedno moge powiedzieć--wystrzegaj się włoskich marek-TANDETA jak dla mnie... 8)

Daimon
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwie 2013, 17:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: Daimon » 17 sty 2014, 17:55

Amica produkuje dobre kuchenki gazowe, jednak inne produkty pozostawiają dużo do życzenia...

Kamaonline
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 08 kwie 2013, 10:47
Kontaktowanie:
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: Kamaonline » 21 sty 2014, 12:19

Do kwoty 1200złl spokojnie się coś znajdzie,polecam poszukać też wśród modeli firmy Beko- jest ich sporo i nie zawiedziesz sie co do solidności tego sprzętu.

sylwestrla
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2015, 18:43
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: sylwestrla » 30 cze 2015, 18:56

A czy nie uważacie że na gazie gotuje się lepiej i szybciej niż na kuchenkach np elektrycznych?

tapeciaż
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 16 lip 2015, 5:25
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: tapeciaż » 17 lip 2015, 5:58

Remont kuchni był zaplanowany od dawna i bylem przygotowany na wydatki. Ale moja zona nie była by sobą, gdyby mi nie dołożyła dodatkowych kosztów. Z niewinna minka wklepała stronkę electro.pl
i pokazała mi kuchnie gazowe i elektryczne. Z niewinną minką stwierdziła, że wybór należy do mnie.
Wybrałem z firmy BECO . Żona dopieła swego,a ja mam portfel lżejszy.
tapeciaż

PiotrNiski
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2012, 11:30
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: PiotrNiski » 20 lip 2015, 8:03

Rzeczywiście Amica albo Beko, te dwie firmy - moim zdaniem również - są najlepsze pod tym względem. Wybór jest spory bo wyprodukowali nie jeden model, aczkolwiek ja zrobiłem tak, że po prosu wziąłem sobie takie zestawienie w sklepie, w którym zamawiałem: https://www.maxelektro.pl/agd/kuchnie/kuchnie-gazowe/ i przeanalizowałem sprawę :). Wynik taki, że żona zadowolona, a ja mam spokój :D

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: shore » 27 lip 2015, 12:29

oo też polecam Amice niby zła niby nie za popularna ale kupiłem 3 miesiące temu żonie bo stara padła i jestem zadowolony ona te,ż tymbardziej że wiesz jest dużo tańsza od popularnych marek. Jak upowałem na avans.pl , na raaazie nie mam co narzekać

kar-mys
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2015, 12:01
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: kar-mys » 06 sie 2015, 12:13

Kuchnie testowałam już chyba wszystkie możliwe, począwszy od gazówki z rusztem, po indukcję aż po elektryczną. Jestem miłośniczką gotowania i nic nie pobije płyty gazowej bez płomienia Solgaz.
Kupiliśmy ją niecały rok temu. Porządna, polska firma!
Polecam

tumson
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2015, 18:45
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: tumson » 25 sie 2015, 18:58

Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Ja mam kuchenkę gazową z podłączona butla nano i najlepiej się na takiej gotuje

JudytaMax
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sie 2015, 20:40
Lokalizacja: Ząbki
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: JudytaMax » 31 sie 2015, 20:57

Oczywiście, że na gazie jedzenie lepiej smakuje! To jest prawdziwe gotowanie. Zauważyliście, w żadnym programie kulinarnym nie gotują na płytach elektrycznych? Moja kuchnia jeszcze nie jest gotowa. Na razie wersja polowa na butli ;) Szukam płyty gazowej na szkle i faktycznie Amica jest najtańsza. Ale czy dobra?

Elka40
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 30 wrz 2014, 21:04
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: Elka40 » 09 wrz 2015, 8:51

Ja mam w tej chwili płytę elektryczną, ale średnio mi to pasuje.
Najbardziej mnie wkurza jak coś się przypali na tej płycie i później niczym nie idzie tego doczyścić i zostaje taki ślad. Poszukaj w sklepach typu RTV euro agd co tam mają w ofercie.
Zrób sobie rozeznanie w temacie, będzie ci łatwiej ocenić czego możesz oczekiwać za taką kwotę. A wydaje mi się, że to już całkiem niezła sumka na taki zakup.

Awatar użytkownika
Asia_K
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 27 paź 2015, 15:11
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: Asia_K » 06 mar 2017, 15:34

Na pewno kuchenka jest jednym z ważniejszych urządzeń w naszej kuchni i dlatego wybierając ten sprzęt warto patrzeć nie tylko na cenę, ale też na wiele innych ważnych rzeczy - liczbę palników, sposób zapalania palników, piekarnik i jego pojemność, ilość funkcji grzania, czy energooszczędność. A i bardzo ważne, kupując kuchenkę gazową warto inwestować w sprzęt mający specjalne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu - gdy przez przypadek zdmuchniemy, czy zalejemy płomień, czujnik automatycznie zamknie dopływ gazu. Ja w swojej kuchni mam tę kuchenkę - https://www.kernau.com/produkt/kfc-50092-ge-w.html, w klasie A, z czterema palnikami, automatyczną zapalarką, stalowymi rusztami, zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, pojemnym piekarnikiem i funkcją chłodzenia obudowy. Jak za taką cenę jakość jest b. dobra :)

Nawrot00
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:51
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: Nawrot00 » 10 maja 2019, 8:56

Za nim wybierzemy jaki rodzaj kuchenki będziemy kupować warto porównać je ze sobą. Najważniejsze różnice zostały omówione tutaj: http://blog.technikan.pl/plyta-indukcyj ... zy-gazowa/ ;)

Rankin6
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:57
Re: Kuchenka gazowa jaka?

autor: Rankin6 » 15 maja 2019, 13:01

Ja polecam Ci zerknąć tutaj https://www.sferis.pl/kuchnie-gazowe-1908 kupowaliśmy kuchenkę od nich i jestem bardzo zadowolona z wyboru.Bardzo fajnie się sprawdza,świetnie się ją czyści i jest dość duża także nie mam problemu z gotowaniem. Mają ogromny wybór także coś znajdziesz dla siebie.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów