Jakiej firmy sprzęt AGD

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Jakiej firmy sprzęt AGD

autor: rannata » 30 gru 2016, 8:27

W sumie to ja nie wiem, czy marka faktycznie jest aż tak ważna. Ja mam każdy sprzęt innej, dla mnie liczą się parametry. Przykładowo zmywarkę mam Whirlpool, telewizor i lodówkę - Samsung, ale ostatnio zamówiłam żelazko bosch na zadowolenie.pl/agd-male/do-domu/zelazka/bosch-zelazko-z-generatorem-pary-tdi-903231a i w zasadzie kierowałam się tym, jakie ma parametry.

sergii
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 09 wrz 2015, 23:38
Re: Jakiej firmy sprzęt AGD

autor: sergii » 24 sty 2017, 23:41

Z własnych doświadczeń ze sprzętem w kuchni to mogę polecić firmę Kalorik w kwestii wyciskarek do owoców ;) Moja służy mi już bardzo długo a kosztowała połowę mniej niż Kuvings. Swoją zakupiłem tutaj https://wyciskarkiwolnoobrotowe.pl/ Teraz mają duże promocje :)

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Jakiej firmy sprzęt AGD

autor: Zami » 25 sty 2017, 8:14

Ja mam sprzęty różnych firm, nie jestem fanką jednej :)
Ostatnio zakupiłam też dzbanki firmy dafi - http://dafi.pl/ i korzystam z nich codziennie.
Teraz nie muszę latać po wodę w butelkach dzięki czemu sporo oszczedzam. A wy co sądzicie o takich dzbankach? Zauważyłam, ze są coraz popularniejsze.

Marek112
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 03 lis 2015, 8:37
Re: Jakiej firmy sprzęt AGD

autor: Marek112 » 01 mar 2017, 9:20

My jak sie wprowadzilismy do mieszkania to wszystkie sprzety mielismy juz zapewnione. Trzeba bylo kupic tylko male agd typu czajnik, toster, blender. U nas wybor padl na morphy richards. Sprzet funkcjonalny i bardzo dobrze wyglada- szczegolnie czajnik i toster.
Marek112

Awatar użytkownika
agaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 05 kwie 2016, 20:03
Re: Jakiej firmy sprzęt AGD

autor: agaa » 01 mar 2017, 12:42

Ja k w październiku szukałam piekarnika i mikrofali do zabudowy to również pytałam jaka marka najsolidniejsza. I powiedziano mi, że teraz to już nie ma takiego znaczenia, jak kiedyś, teraz wszystkie firmy robią podobne rzeczy, części nieraz te same, więc powiedziano mi, że ważniejszy wygląd i jak mi się tego będzie używać, bo pewnie za parę lat znowu wymienię. Ot, taka pocieszająca opinia. Padło na Whirlpool, bo chciałam z tej samej firmy, żeby pasowało do kuchni. W grę wchodził jeszcze Samsung, bo miał ładną mikrofalę, ale brzydki piekarnik :lol: No i whirlpool miał fajny i piekarnik, i mikrofalę.

Awatar użytkownika
Andrew76
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 08 gru 2016, 11:53
Kontaktowanie:
Re: Jakiej firmy sprzęt AGD

autor: Andrew76 » 08 mar 2017, 12:00

Ciężko w sumie powiedzieć, bo to głównie kwestia jakichś upodobań i przyzwyczajenia. Ja polecałbym Amica. Korzystam od wielu lat i jak na razie nie mam na co narzekać. :)

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Jakiej firmy sprzęt AGD

autor: elabarbara » 24 cze 2018, 10:17

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to że chce mieć w domu wszystkie urządzenia jednej marki. Ja też z tą myślą pochodzę, i niebawem będziemy się wprowadzać do naszego nowego domu i już mam wybrane modele urządzeń i podjęłam decyzję o marce Candy. Popytałam też znajomych o tą markę i wielu z nich ma pralki i piekarniki Candy i są zadowoleni.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów