Hale magazynowe

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Malina123
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 03 kwie 2015, 8:31
Lokalizacja: Wrocław
Re: Hale magazynowe

autor: Malina123 » 14 mar 2016, 11:46

W przypadku hal magazynowych czy przemysłowych to myśl, że można polecić tu wielkopolskiego PTB Nickel. To generalny wykonawca i ma na koncie bardzo dużo inwestycji, a w tym hale produkcyjne, przemysłowe: http://www.ptbnickel.pl/oferta/obiekty-przemyslowe/

KrystEG
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2016, 10:33
Re: Hale magazynowe

autor: KrystEG » 16 mar 2016, 10:52

Sam od jakiegoś czasu prowadzę bloga branżowego o halach stalowych. Jeśli ktoś poszukuje artykułów eksperckich zapraszam na swoją stronę. (link w stopce) Odnośnie sprawdzonych i kompetentnych wykonawców polecam firmę Borga - http://www.borga.pl/. Działają na terenie całej Europy, mają również swoje zakłady produkcyjne ulokowane w Polsce. Pozdrawiam!

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Hale magazynowe

autor: faleos » 07 kwie 2016, 11:31

Teraz bardzo na topie są silosy zbożowe teraz zaczyna się sezon, więc rolnicy masowo zamwiają takie magazyny.

jagu
Aktywny
Aktywny
Posty: 298
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:59
Re: Hale magazynowe

autor: jagu » 18 kwie 2016, 10:36

Do silosów jeszcze koniecznie podnośniki taśmowe
urodzony optymista

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Hale magazynowe

autor: Jans » 21 kwie 2016, 8:15

Jeżeli posiadacie hale produkcyjne, to może zainteresuje was również oferta dostępna w http://teccon.pl/ . Jeżeli chcecie zautomatyzować waszą produkcję, to myślę, że w tej firmie znajdziecie w tej kwestii specjalistyczną pomoc.

krysiu
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:02
Re: Hale magazynowe

autor: krysiu » 10 maja 2016, 10:29

Niezależnie od branży przydają się wszystkie systemy pakowania, które bardzo usprawniają pracę: owijarki, wiązarki itp.

MARIAN88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 29 paź 2015, 12:14
Re: Hale magazynowe

autor: MARIAN88 » 13 maja 2016, 10:36

Przeczytałem tutaj o tunelach foliowych jako magazynach.Pierwsze słyszę.A jak je zabezpieczyć przed złodziejami?Widziałem hale magazynowe z blachy stalowej i właśnie takie wydają mi się solidne a do tego łatwe do demontażu.

marcinKK
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2016, 18:24
Re: Hale magazynowe

autor: marcinKK » 11 gru 2016, 18:35

Ja osobiście mogę polecić tę firmę http://powierzchnie-magazynowe.pl/. Nie raz zdarzyło mi się skorzystać z ich oferty.

MARIAN88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 29 paź 2015, 12:14
Re: Hale magazynowe

autor: MARIAN88 » 13 gru 2016, 15:31

Wynajęcie hali magazynowej może być dobrym rozwiązaniem,ale wydaje mi się,że na krótki okres,albo gdy nie dysponuje się własnym gruntem.W przeciwnym wypadku warto zainwestować w solidny obiekt np. z elementów stalowych.Jest kilku solidnych dystrybutorów polskiej stali,między innymi bth import stal.Warto poszukać takiej firmy budującej hale,która korzysta z elementów wyprodukowanych w Polsce.

misia22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 02 lut 2017, 12:42
Re: Hale magazynowe

autor: misia22 » 26 lut 2017, 16:26

Z tego co wiem, warto także zastanowić się nad tym aby zlecić wykonanie hali magazynowej odpowiedniej firmie. Mój znajomy miał okazję korzystać z pomocy http://adamietz.pl/oferta/obiekty-kubaturowe/ przy budowie obiektu kubatorowego :) Z ich pomocą został stworzy projekt, oni zajęli się także realizacją oraz załatwieniem wszystkich potrzebnych pozwoleń.

MARIAN88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 29 paź 2015, 12:14
Re: Hale magazynowe

autor: MARIAN88 » 01 mar 2017, 10:42

Istotnie ważny jest dobry projekt takiej hali.Ostatnio widziałem świetnie zaprojektowane hale o konstrukcji stalowej właśnie w Bth import stal,z którą współpracujemy.Dokładnie sobie ją obejrzałem przy okazji wyboru stali do cięcia laserem.

zibi_zg
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2017, 21:00
Re: Hale magazynowe

autor: zibi_zg » 17 kwie 2017, 13:49

KrystEG pisze:Sam od jakiegoś czasu prowadzę bloga branżowego o halach stalowych. Jeśli ktoś poszukuje artykułów eksperckich zapraszam na swoją stronę. (link w stopce) Odnośnie sprawdzonych i kompetentnych wykonawców polecam firmę Borga - http://www.borga.pl/. Działają na terenie całej Europy, mają również swoje zakłady produkcyjne ulokowane w Polsce. Pozdrawiam!


Może w innych branżach się sprawdzają ale blachodachówka BORGA to złom, jeszcze cena za którą ją kupiłem -33zł/m zwala z nóg.Obrazek

Moonchild
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 kwie 2015, 22:07
Lokalizacja: Polska
Re: Hale magazynowe

autor: Moonchild » 03 maja 2017, 21:38

Co do pakowania to mogą się tez przydać solidne kartony, my takie braliśmy od WOK, producent z okolic Poznania. Produkują tez kartony na życzenie, więc wielkość i kształt nie stanowi problemu. No i wykonują nadruki na opakowaniach.

andrzej.dobrzeń
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 06 maja 2017, 14:29
Re: Hale magazynowe

autor: andrzej.dobrzeń » 06 maja 2017, 20:08

Dla osób i firm z okolic Wrocławia polecam MobilneKontenery,pl - oferujące kontenery biurowe, na wynajem i sprzedaż. Duży wybór używanych oraz odnowionych kontenerów.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Hale magazynowe

autor: heman » 09 lis 2017, 22:20

Co do budowy to solidne wyroby stalowe dostaniecie w Strong Steel Poland z Bytomia. Rury, tuleje, blachy, pręty itd., wszystko mają. Zajmują się też usługami serwisowym. Firma jest solidna i bezproblemowa we współpracy, szybko realizują dostawy.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów